Výnimočnosť víriviek Jacuzzi a USSPA

3. augusta 2020

Stavte na luxusný, kvalitný a nízkoenergetický wellness

Vždy máte na výber. Lacnejšia vírivka, s ktorou bude viac starostí a neskôr sa začnú kopiť ďalšie výdavky, alebo luxusná vírivka, kde stavíte na kvalitu renomovanej značky s plnohodnotnou výbavou a ušetríte peniaze, čas i starosti. Ktorú možnosť si vyberiete vy? Sme presvedčení, že po prečítaní nasledujúcich informácii už nebudete váhať.

 

Luxusné vírivky USSPA

Nadčasovosť, elegancia, špičková kvalita, komplexná hydroterapia. Tieto slová v skratke charakterizujú luxusné vírivky USSPA. Vďaka maximálnej technologickej výbave a kvalite prevedenia sa aj pre náročných stane pravidelný wellness niečím, za čím nemusia chodiť mimo domova. Môžu si ho užívať vo vlastnom dome alebo na terase.

V závislosti od toho, kde chcete vírivku mať a ako sa vám hodí do daného priestoru, je na výber množstvo modelov. Od kruhových (Orion iN , Noel), cez obdĺžnikové (Lyra iN , Persea iN) až po netypické tvary s výrezmi (Taurus iN). Poteší aj skutočnosť, že tieto vírivky sú nízkoenergetické a s veľmi dlhou životnosťou.

Vírivka USSPA, model Lyra iN , zdroj: usspa.cz/

 

Luxusné vírivky Jacuzzi

Počas vyše 100-ročnej histórie  si značka  Jacuzzi vybudovala svoje meno v mnohých krajinách sveta. Aj na Slovensku ich všetci veľmi dobre poznáme. Inovácie, výkonnosť, spoľahlivosť a jednoduché využívanie. To sú hlavné atribúty týchto luxusných víriviek.

Doprajte si prvotriednu hydroterapiu s výkonnými masážnymi prúdmi na pravidelnej báze. Oceníte tiež ergonomicky navrhnuté sedenie, pokročilý ovládací panel, či dvojstupňový systém úpravy vody a viacfarebné osvetlenie. Samozrejmosťou je jednoduchá údržba a bezproblémový servis, nech sa stane čokoľvek.

Vírivka Jacuzzi, zdroj: hottub.sk/

 

Kde nájdete kvalitné luxusné vírivky?

Kladiete si otázku, kde sa dostať ku kvalitným vírivkám? Zastavte sa v HOTTUB Sauna a Wellness. Sme výhradným dovozcom značiek USSPA a Jacuzzi na Slovensku. Tieto luxusné vírivky majú životnosť v priemere 15-20 rokov a nemáte s nimi takmer žiadnu starosť. O všetko sa postaráme my na začiatku.

Okrem víriviek nájdete u nás aj celoročný bazén s protiprúdom či luxusné sauny na mieru. Nedávno sme oslávili 15. výročie. Za toto obdobie sme realizovali viac než 1000 wellness produktov a nazbierali množstvo skúseností, s ktorými sa radi podelíme so zákazníkmi. Problém s vírivkou či bazénom? Aj v tomto prípade sme tu vždy pre vás.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*