Stereotyp v posteli? Zmeňte to!

17. júna 2019

Stereotyp môže narobiť problémy aj tomu najzamilovanejšiemu páru. Niekedy postačí vtipné spodné prádlo alebo sexy dámske tričká, ktoré podnecujú fantáziu. Ak nemáte dlhodobý vzťah alebo sa neradi viažete, potrebnú zmenu môže priniesť aj sexzoznamka.

Buďte úprimný

Prestal vás spoločný sexuálny život baviť? Aj keď to môže byť nepríjemné, mali by ste sa s partnerom úprimne porozprávať. Neriešené problémy vám časom môžu prerásť cez hlavu a aj keď sex nepovažujete za dôležitý, môže nespokojnosť narušiť celý vzťah. Možno to váš partner cíti rovnako a spoločne nájdete spôsob, ako oživiť váš vzťah.

Zvádzajte

Spomínate si na tie časy, keď ste svojho partnera zvádzali a obom vám to robilo radosť? Po rokoch určite viete, čo na vášho partnera funguje najlepšie. Niekomu sa páčia sexy dámske tričká a niekto si na oblečenie nepotrpí vôbec. Vráťte sa do čias, keď ste bojovali o pozornosť toho druhého a trochu sa s ním „pohrajte“.

Terapia smiechom

Niekedy sa jednoducho iba potrebujete uvoľniť a trošku sa zabaviť. Atmosféru môže odľahčiť vtipné spodné prádlo alebo erotické hry. Sex predsa nie je iba o strhujúcej vášni, ale aj o zábave. Ide hlavne o to, aby ste si to obaja užili a mali z toho radosť. Smiech jednoducho z času na čas patrí aj do spoločnej spálne.

Sexzoznamka

Sexzoznamka môže poslúžiť nezadaným, ktorý hľadajú zmenu sexuálneho partnera.  Je to ale aj spôsob, ako vyskúšať niečo netradičné a úplne nové. Môžete sa napríklad aj obaja zaregistrovať a takýmto spôsobom sa znovu zoznamovať a zahrať sa na cudzincov. Zakončiť to môžete sexuálnym rande so starým partnerom, ale úplne novým nábojom pre váš vzťah.

Musí prísť zmena

Nech už so stereotypom budete bojovať akokoľvek jedno je jasné, musí prísť zmena. Vystúpiť zo svojej komfortnej zóny je vždy ťažké, ale pre udržanie vzťahu sa to oplatí aspoň vyskúšať. Ak budete všetko robiť tak ako doteraz, nie je možné očakávať, že sa niečo zmení alebo nebodaj zlepší či samé vyrieši.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*