Snoop Dogg si najal muža na balenie cigariet z marihuany za desaťtisíce eur mesačne

20. októbra 2019

Americký raper Snoop Dogg je známy svojou náklonnosťou k marihuane. Preto asi nikoho neprekvapí, že si najíma pomocníkov smerom k tejto záľube.

Vášnivý fajčiar marihuany Snoop Dogg si pred nedávnom najal baliča bluntov na plný úväzok. Ako sa v The Howard Stern Show vyjadril, išlo v prípade pracovnej ponuky o jeden jednoduchý dôvod zo strany rappera: „Ja na to nemám čas.“ Zaujímavosťou však je, že ide o známeho hollywoodskeho herca.

Nový zamestnanec sa so Snoop Doggom spoznal samozrejme pri fajčení trávy. Ohúril ho totiž technikou a rýchlosťou, akou zvláda pripraviť blunty. Proste bol v správny čas na správnom mieste. „Svojim pejoratívnym slovníkom ma pochválil, že niečo také ešte nezažil, a to už má čo to odfajčené. Spýtal sa ma, či sa tým náhodou neživím. Ja som mu odvetil, že som profesionál. A práve toho Snoop do svojich radov potreboval. Teraz sa teda v práci nenudím a voľno vlastne neexistuje.“

Platovo si prilepší naozaj pekne. Ročne totiž zinkasuje 40 000 až  50 000 dolárov mesačne! Plus samozrejme nejaká tá marihuana zadarmo a vkusné oblečenie, aby mohol rapera reprezentovať aj na verejnosti.

 

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*