Na Slovensku vzniká nová televízia, získala Adelu, Juniora, Šoka či člena Zomri

17. októbra 2019

Za televíziou stojí Dano Dangl, ktorý sľubuje necenzurovaný obsah. Do svojich radov sa mu podarilo vziať samé veľké mená showbiznisu.

Na Slovensku sa už približne mesiac môžeme tešiť z novej internetovej televízie Mall.tv, ktorá je súčasťou e-commerce skupiny Mall Group, spustila pred rokom internetovú televíziu v ČR. V septembri začala vysielať aj na Slovensku. Počas trojmesačného skúšobného vysielania prináša 12 vlastných programov, ktoré producentsky zastrešuje Dano Dangl, a 10 českých relácií lokalizovaných pre Slovensko. Vysielať by mala najmä zábavné relácie, výnimkou nebude ani športové, živé, reality šou či populárno-náučné vysielanie.

Zatiaľ však televízia funguje v testovacom režime. „Uvidíme, či slovenských divákov bude baviť pozerať sa na kvalitný audiovizuálny program bez cenzúry,“ povedal pri predstavovaní televízie šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř. „Našou snahou je robiť kvalitný audiovizuálny obsah, slobodný a odvážny a aby si to celé na seba zarobilo, bez toho, aby sme museli robiť ´sračky´,“ tvrdí.  „Ambíciou je dobyť televízny trh na Slovensku. Má to obrovský potenciál, napríklad tu môžu byť kratšie formáty, kde sa nehľadí na to, že to musí mať 30 minút, alebo, či urazíte nejakú časť divákov, že je to fakt bez cenzúry. Je to pre mňa budúcnosť mediálneho sveta,“ dodal Dangl, ktorý má na starosti produkciu.

S televíziou spolupracujú známe mená ako Adela Vinczeová, Dano Dangl a Andy Kraus, Juraj Šoko Tabaček, Milan Zimnýkoval, Silvia Šuvadová, Elena Podzámska, Anka Jakab Rakovská s Jankou Kovalčíkovou, alebo jeden z adminov Zomri.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*