Výška je jedna z vecí, ktorá obťažuje väčšinu  žien po celom svete , a to je to čo nemôžeme zmeniť , bez ohľadu na to , ako sa snažíme . Mrkva, vitamíny a skoky nepomôžu , a to aj v prípade , že sa  nejakým spôsobom snažíme, nebude to viac než centimeter alebo dva . A to nestačí …

Tu sú niektoré užitočné , testované a účinné tipy …

Dávajte pozor na vlasy

Presnejšie povedané účes ktorý nosíte . Ak chcete pridať niekoľko centimetrov k svojej výške , naša rada je zviazať si vlasy do vysokého chvosta. Vysoko – česané a objemné účesy sú najvhodnejšie.

Noste šaty

Vyberte si šaty, ktoré vyhovujú vašej postave. V letnom období sú  vhodnejšie šortky,opticky predlžujú vašu postavu.

Výhoda vysokých podpätkov

Všetci vieme, že okrem toho, že nás fyzicky „zvýšia“, vedia  tiež opticky predĺžiť naše nohy a nútia nás vyzerať štíhlejšie.

Správne farby a odtiene

Rovnako ako vy neveríte, ale tiež hrajú dôležitú úlohu a s ich pomocou môžete vizuálne napraviť svoju výšku. Vyberte si tmavšiu košeľu a ľahšie nohavice z rovnakej farebnej škály a uvidíte ten rozdiel.

Správne držanie tela

Stojte, seďte  a choďte vzpriamene! Nemáte  tušenie, to nie len vyzeráte kratšie, ale máte tiež negatívny vplyv na vaše zdravie a psychický stav. Bolo preukázané, že hrbatý ľudia sú vo väčšine prípadov s nízkym sebavedomím.

Tipy: farby, šaty, vlasy, výška, vysoké podpätky, vzor, ​​držanie tela, odtieň

Tmavé pančuchy a lodičky

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *