Ako zo seba urobiť krajšie dievča

17. marca 2021

Spravte zo seba krásne dievča

Každá žena či dievča je nejakým spôsobom krásna. Samozrejme každý má iný pohľad na krásu a to čo sa páči jednému sa nemusí páčiť druhému. V dnešnej dobe existuje mnoho spôsobov ako môže nežné pohlavie zo seba spraviť ešte krajšiu verziu. Práve na túto tému budú nasledujúce riadky, v ktorých nájdete niekoľko tipov ako zo seba spravíte krajšie dievča.

Úprava nechtov

Gélové nechty dodávajú dávku elegancie. Pohľad na krásne upravené nechty ulahodí každému oku. Nechce sa vám chodiť do drahých salónov? Zaobstarajte si UV lampu na nechty. Vďaka nej si môžete doma vytvoriť vzhľad nechtov aký len budete chcieť. Možno vás to tak chytí, že to budete chcieť robiť aj profesionálne. Pri výbere si treba všímať niektoré parametre ako napríklad typ, výkon prípadne akými funkciami disponuje.

V prípade, že neviete, ktorú UV lampu na nechty si máte vybrať odporúčame nahliadnuť na článok o najlepších UV lampách na nechty. V ňom nájdete nie len užitočné rady, ktoré vám môžu pomôcť s výberom, ale aj tri najlepšie modely.

Používanie Make-upu alebo ako vybrať ten správny

Make-up je kozmetický prípravok, ktorý ma za úlohu zakryť nedostatky pokožky. Nepochybne je súčasťou kozmetickej výbavy mnohých žien či dievčat. Avšak na trhu nájdete veľa rôznych typov podľa typu pokožky, odtieňa a ďalších parametrov. Teda vybrať kvalitný make-up nemusí byť najjednoduchšie.

Ako prvé je potrebné zvoliť ten správny odtieň. Najlepším spôsobom je natrieť si make-up na chrbát dlane. To z toho dôvodu, že pokožka na tejto časti je rovnako vystavovaná slnku ako pokožka na tvári. Taktiež má približne rovnakú hrúbku. Následne objektívne zhodnoťte aký typ pokožky máte (suchá, vrásky, akné,…). Na záver chýba ešte výber krytia a konzistencie. Každý typ konzistencie má iné vlastnosti. V obľube sú tekuté make-upy, ktoré sa jednoducho nanášajú.

Záujmy a záľuby

Pre veľa mužov je žena atraktívnejšia ak má nejaké koníčky či záľuby, ktorým sa pravidelne venuje (určite to platí aj opačne). Môže to byť napríklad nejaký typ športu, maľovanie či spev. Naopak ak trávi čas len sedením pri televízore alebo v kaviarni na kávičke, tak to na atraktivite určite nepridáva.

Typ oblečenia

Ďalším faktorom, ktorým sa môžete stať krajšou je oblečenie. Pre mužov je nepochybne atraktívne ak máte odkryté nohy. Vhodným spôsobom je nosenie krátkych šiat alebo sukní. Keď k tomu ešte pridáte pančušky, tak verte tomu, že na vás padne nejeden pohľad.

Počas chladných dní budete chcieť nie len vyzerať dobre, ale aj aby vám bolo teplo. Práve toto vám môže zabezpečiť champion mikina, ktorá je v poslednej dobe veľmi obľúbená. Tieto mikiny sú v rôznych farebných prevedeniach a štýloch. Doplniť váš outfit môžete aj doplnkami ako náramok, hodinky, náhrdelník či náušnice.

Účes

Účes je určite silný faktor, ktorý ovplyvňuje ženskú krásu. Správne zvolená dĺžka a typ účesu vám dodá dávku príťažlivosti. To aký typ si máte zvoliť závisí najviac od tvaru vašej tváre. Okrem typu účesu záleží aj na tom ako sa o vlasy staráte. Momentálne môžete zvoliť z veľkého množstva rôznych druhov prípravkov, ktoré poskytnú vašim vlasom zdravý a krásny vzhľad.

Zdravý životný štýl

Zdravé stravovanie a fyzická aktivita je ďalším spôsobom ako môžete zo seba urobiť krajšiu a hlavne zdravšiu verziu. Práve tieto činnosti majú pozitívny vplyv na celkovú náladu človeka. Nemôžeme poprieť, že pozitívne naladený človek je pre iných ľudí oveľa atraktívnejší. Okrem toho má zdravá a vyvážená strava vplyv aj na pokožku alebo vlasy.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*