Vyskúšajte tipy a prostriedky, ktoré účinne bojujú proti príznakom starnutia

17. februára 2022

pokožka a jej starnutie

Otázka, ako sa zbaviť vrások, je otázka, ktorou sa začína zaoberať väčšina žien po 30 – ke. Tieto znaky, ktoré sú tak viditeľné najmä na tvári, krku a dekolte, môžu byť však veľmi jednoducho odstránené.

A nepotrebujete preto podstúpiť žiadne invazívne zákroky. Mnohé veci sa dajú riešiť oveľa jednoduchšie a my vás o tom presvedčíme.

Kyselina hyalurónová je základnou zložkou dokonalej a pružnej pleti

Nevyhnutná zložka pre tých, ktorí chcú bojovať proti vráskam prírodným krémom na tvár. Kvalitná kyselina hyalurónová rastlinného pôvodu má silnú hydratačnú, remodelujúcu a napínaciu silu nielen pre tvár. V protivráskovom kréme alebo sére na dekolt totiž optimalizuje svoje blahodarné pôsobenie. Pretože vám umožňuje spevniť túto časť tela a dodať jej väčšiu vitalitu.

Vyskúšajte Jojobový olej

Tento olej sa získava lisovaním semien jojoby, typického kríka zo Strednej Ameriky. Vďaka konzistencii podobnej kožnému mazu sa rýchlo vstrebáva do pokožky. Jojobový olej je vhodný najmä pre citlivú pleť so zápalmi, ako je akné a dermatitída. Je tiež zmäkčujúci a stimuluje tvorbu kolagénu. Určený pre oblasť očí, je účinný aj pri odstraňovaní vrások na krku, vďaka čomu vaša krása vynikne aj v nových puzdrových šatách.

Pomôcť môže j opuncia

Opuncia je vo všeobecnosti rastlina so známymi nutričnými a terapeutickými vlastnosťami, ktorá sa vďaka značným benefitom, ktoré môže priniesť pokožke a vlasom, hojne využíva aj v prírodnej kozmetike.

Opuncia pôsobí proti starnutiu a proti tvorbe voľných radikálov vďaka prítomnosti dvoch antioxidačných látok, indikaxantínu a betanínu, prítomných v dužine. V kozmetike sa opuncia využíva najmä pre svoje blahodarné vlastnosti na našu pokožku, pretože dokáže vyrábať hydratačné krémy schopné zadržiavať vodu a tým predchádzať dehydratácii pokožky.

Odstráňte vrásky pomocou srvátky

Liečivé a kozmetické vlastnosti mlieka sú známe už od staroveku. Kráľovná Kleopatra sa zvykla úplne ponoriť do mlieka, aby si zachovala neporušenú krásu a aby jej pleť žiarila. Tomuto rituálu sa rada venovala aj Poppea, druhá manželka rímskeho cisára Nera.

Vysoká koncentrácia srvátky v produktoch proti starnutiu ich robí účinnými už po niekoľkých týždňoch aplikácie. Vďaka tomuto silnému elixíru krásy sa v skutočnosti pomocou sér a srvátkových krémov pokožka okamžite stane hydratovanou, hladkou, vyživenou a s hodvábnym nádychom.

Stojí to za vyskúšanie!

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*