Vrhnite sa na výkopové práce s kvalitnými bagrami

4. júna 2021

Bager od zeppelin

Čakajú vás v najbližšom období náročné výkopové práce na veľkých projektoch alebo len potrebujete vykopať základy pre vlastný rodinný dom? Nech je akokoľvek, kvalitný bager budete potrebovať.

Kvalitný bager od Zeppelin

Stavte na kvalitný bager Caterpillar. V ponuke nájdete minirýpadlá, ťažšie pásové i jednoduché kolesové bagre so širokým sortimentom pracovných nástrojov. Špecialitou sú pásové bagre longreach, určené pre práce vyžadujúce dlhší dosah než majú štandardné rýpadlá pri zachovaní všetkých možností rýpania.

Kedy postačí minibager?

Tento univerzálny pomocník vám pomôže napríklad pri zemných a výkopových prácach v záhrade, okolo domu, či pri menších stavbách. Minibager nájde využitie konkrétne pri hĺbení základov na dom, kopaní jamy pre bazén alebo jazierko či pri úprave terénu a odstraňovaní kríkov a menších stromov. Minibagre Caterpillar sa vyznačujú robustnou konštrukciou a k dispozícii je široký sortiment príslušenstva.

Riešením je aj požičovňa stavebných strojov

Či už ide o minibager alebo väčší a ťažší bager, nemusíte si ich hneď kupovať. Ušetrite si financie i starosti. Požičovňa stavebných strojov Zeppelin vám poskytne všetko, čo budete potrebovať.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*