Britská spoločnosť hľadá profesionálneho baliča rôznych druhov cigariet. Poznáte vhodného kandidáta?

21. marca 2019

Britská spoločnosť CBD sa rozhodla vypátrať človeka, ktorý dokáže ideálne vyšúľať cigaretu pod päť minút, ktorý sa tak stane profesionálom.

Práca snov? Asi tak by sa dala nazvať výzva spoločnosti CBD, ktorá ňou oslovuje všetkých expertov na šúľanie cigariet rôznych druhov. Rozhodla sa totiž nájsť takého, kto to zvládne najlepšie a môže sa vďaka nim stať ozajstným profesionálom. Spoločnosť však upozorňuje, že ich produkty sa budú vyrábať len z legálnych prírodných produktov a použité budú ekologické papieriky.

Najlepší z najlepších dostanú prácu na čiastočný úväzok a zarobia si 10 libier na hodinu. Podmienkou je, aby uchádzač dokázal „zmotať cigu“ do piatich minút. Ako však členovia poroty uviedli, nie je pre nich dôležité vedieť, kde sa to uchádzač naučil a aké suroviny na to používal. Takto sa otvára priestor pre vyšší počet uchádzačov, pre ktorých sa môže stať sen skutočnosťou a nie vždy úplne legálne hobby dokonca zamestnaním.

Stereotyp v posteli? Zmeňte to!

Stereotyp môže narobiť problémy aj tomu najzamilovanejšiemu páru. Niekedy postačí vtipné spodné prádlo alebo sexy dámske tričká, ktoré podnecujú fantáziu. Ak nemáte dlhodobý vzťah alebo sa ner...

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*