Navštívte reštauráciu Pablo Escoburgers. Nechýba biely prášok či bankovka v žemli

21. marca 2019

Narkobarón Pablo Escobar zničil životy miliónov ľudí, no najmä vďaka seriálu Narcos akoby opäť vstal zmŕtvych. To sa snaží využiť aj reštaurácia Pablo Escoburgers.

Už podľa názvu je jasné, na čo sa bude zameriavať. Pochutiť si môžete na špeciálnych hamburgeroch, ktoré sú inšpirované týmto zosnulým drogovým barónom. Najväčším hitom je určite Patron Burger.

Ten však nie je úplne všedný, aj keď chuť je naozaj skvelá. Na vrchu žemle je umiestnená „kokaínová čiara“ a zapichnutá falošná stodolárovka. Treba však dodať, že namiesto drogy kuchár využil cesnak.  Ak však neobľubuješ mäso, môžeš siahnuť po vegetariánskej verzii, ku ktorej dostaneš soľ v plastovom vrecúšku a k nemu aj lyžičku. Čo viac povedať, čisté kokaínové hody…

Prestaňte milovať toho nesprávneho

Aj vy si uvedomujete, že ten chlap jednoducho nestojí za to? Za vašu lásku ani more sĺz, ktoré ste kvôli nemu vyplakali. Ale vy si ho stále nedokážete vymazať zo života, zo srdca ani z hlavy. Je tam p...

Reštaurácia sa nachádza v Austrálskom Prahrane. Majitelia sa však musia vyrovnať nie len s veľkým návalom zákazníkov či fanúšikov spomenutého seriálu, ale aj s negatívnymi odozvami hlavne na internete. Na ne však reagujú tak, že si uvedomujú, čo všetko Escobar spôsobil, no treba na to aj takto formou humoru upozorňovať. V samotnej reštaurácii si môžete prečítať aj negatívne stránky jeho konania, čiže nejde o jeho propagáciu či dokonca glorifikovanie.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*