Obľúbené ICQ stále využíva milióny ľudí, ako vyzerá teraz?

12. júla 2018

Kto z vás si spomína na skvelú aplikáciu ICQ? Vedzte, že ju doteraz používa niekoľko miliónov ľudí a stále má čo ponúknuť.

Ešte pár rokov dozadu pred vznikom Facebooku sa pasoval ICQ za najlepšiu platformu na komunikáciu cez internet. Fungoval na špeciálnom číselnom kóde, vďaka ktorému sme sa vedeli identifikovať a rozposielať ho priateľom. Takisto bol plný hier či animovaných nálepiek, ktoré teraz poznáme aj z Facebooku. Postupne však táto legendárna komunikačná služba upadala do zabudnutia a ľudia skôr siahali po modernejších náhradách.

Pravda je však taká, že ju doteraz využívajú milióny ľudí a to najmä vďaka vývojárom, ktorí sa nám snažia stále ponúkať jej rôzne vylepšenia. Samozrejmosťou je možnosť prihlásiť sa pomocou telefónneho čísla, následne sa dajú využívať klasické hovory či videohovory.

Ktoré sexuálne hračky vás vzrušujú najviac

Ak ste doteraz nikdy žiadnu sexuálnu hračku nepoužili, prípadne neviete, či je vhodná ako dar, ponorte sa do čítania, v ktorom sa dozviete zaujímavé odpovede. Sex je predsa našou prirodzen...

Bonusom sú skupinové chaty či stovky nálepiek, ktoré sú na rozdiel od Facebooku zadarmo. Ak sa chcete zoznámiť s niekym zo širokého sveta, na vyhľadávanie ľudí využijete Global search.  Nechýbajú ani najrôznejšie filtre či zabudovaný editor fotografií a videí priamo v aplikácii, takže pri ich upravovaní ICQ nemusíš ani len zatvoriť.

Tak čo, oprášime túto appku a zaspomíname si na časy bez závislosti na Facebooku či messengeri?

 

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*