Neznášate štípance od komárov rovnako ako my?

8. augusta 2018

Slovensko patrí medzi európske krajiny s najvyšším výskytom komárov. Práve ich invázia najmä počas letných mesiacov patrí medzi veci, ktoré nám vedia poriadne znepríjemniť čas strávený na slnku. Ešte väčší problém nastáva, ak nám nedajú spať len z dôvodu, že sme podcenili ochranu našich obydiel pred týmto nepríjemným hmyzom.

Počas letných prázdnin trávia aj Slováci viac času mimo svojich domovov. Aj keď tu nezažívame tak rozpálené letá, bez vetrania to proste nejde. Preto si asi nevieme predstaviť, aby sme počas celého dňa, keď nie sme doma, nechali okná zatvorené. To samozrejme platí ešte viac pre horúce dni, ktoré musíme stráviť doma či práci. Práve otvorené okná či balkóny sú ako stvorené pre vniknutie komárov či iného hmyzu do vnútra. Tento problém sa zdá byť neriešiteľný a mnoho ľudí si už automaticky vyhradí určitý čas na ich zabíjanie ešte pred tým, ako zaľahneme do postelí. Ešte nepríjemnejšie sú ich štípance, ktoré vedia byť pre niektorých ľudí náramne citlivé. Ako teda bojovať s komármi? Najjednoduchšou cestou je obstaranie sieťok proti hmyzu. Tie vám teraz ponúkame aj v našej spoločnosti Bez Hmyzu SK.

Aby sme sa naozaj vyhli invázii komárov do našich domovov či kancelárií, netreba podceniť výber správnych a kvalitných sieťok proti hmyzu. Je dôležité, aby tie boli vyrobené zo správneho materiálu. Komáre patria medzi menšie druhy hmyzu, preto môžete ostať poriadne sklamaný, ak aj napriek tejto zábrane nakoniec bez problémov opäť otravujú a nedajú vám spať. To však neplatí pre sieťky od spoločnosti Bez Hmyzu SK, ktoré sú vhodné aj pre tento druh lietajúcich nepriateľov. Oproti konkurencii sa však nemusíte báť nadmernej nepriepustnosti sveta, ktorá je následne nepríjemná najmä v zimných mesiacoch. Naše výrobky naopak v lete pomáhajú zabrániť vniknutiu nie len komárom, ale aj silným slnečným lúčom. Naopak v zime nechávajú dostatočne presvietené miestnosti.

Nie ste majiteľom klasických typov okien? Aj pre vás máme jednoduché riešenie. V Bez Hmyzu SK totiž neponúkame len klasické siete na okno, svoje si u nás nájdu aj zákazníci s otváracími dverami či strešnými oknami. Navyše sa nemusíte báť ani toho, že sa vaši domáci miláčikovia nebudú môcť bez problémov premávať von a dnu. Siete vám vieme vybaviť aj vhodnými otvormi pre psov či mačky. Navyše vás naše sieťky proti hmyzu ochránia aj pred nepríjemnými alergiami. Sieťovinu vám vieme poskytnúť aj s antialergickými vlastnosťami. Komáre nie sú jediným problémom letných mesiacov. Práve rôzne spúšťače alergie nás často dokážu pripútať dokonca až k posteli.

Navštívte reštauráciu Pablo Escoburgers. Nechýba biely prášok či bankovka v žemli

Narkobarón Pablo Escobar zničil životy miliónov ľudí, no najmä vďaka seriálu Narcos akoby opäť vstal zmŕtvych. To sa snaží využiť aj reštaurácia Pablo Escoburgers. Už po...

Proti nepríjemnému hmyzu sa dá bojovať rôznymi spôsobmi. Na trhu nájdete množstvo rôznych repelentov, ktoré vám zaručujú maximálnu ochranu pred štípancami komárov. Ak však v lete zaprší, prípadne máte dom či chatu situovanú v blízkosti vody, nepresvedčí vás ani tá najpútavejšia reklama v televízii. Sami dobre viete, že sa množstve štípancov na svojom tele proste nevyhnete. A to nevravíme o pravidelnom bzučaní popri uchu, ktoré dokáže v noci zobudiť aj toho najväčšieho spáča. Ak sa však rozhodnete investovať do kvalitných sieťok proti hmyzu, doslova sa vám zmení život. Navštívte náš web alebo priamo predajne a vyberte si z množstva ich druhov. Ne krátko neodídu majitelia žiadnych okenných otvorov. Vďaka vlastnej výrobe a špeciálnym školeniam pracovníkov dokážeme splniť priania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Svoju zákaznícku sieť si chceme budovať dlhodobo cez vysokú kvalitu a spokojnosť nakupujúcich. Siahnite po overených sieťkach proti komárom a neriešte leto čo leto ich kúpu či opravu.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*