Zvolenská virtuálna realita

Virtuálna realita sa stala revolučnou technológiou, ktorá nás zaviedla do úplne nových svetov plných dobrodružstiev a vzrušenia. Príležitostí na aktívny odpočinok a zábavu je však oveľa viac, tak sa poďme s nimi zoznámiť a život si trocha okoreniť.

Virtuálna Realita: Skutočný zážitok na dosah ruky

Virtuálna realita Zvolen je jedným z najlepších spôsobov, ako zažiť svety, ktoré sú inak  nedostupné. Je to skvelá možnosť, ako vstúpiť do sveta fantázie, preletieť sa vesmírom alebo prežiť iné nevšedné adrenalínové dobrodružstvo. XArena vo Zvolene vám ponúka široký výber virtuálnych hier a simulátorov pre všetky vekové kategórie.

Virtuálna realita vo Zvolene

Závodné simulátory: Súťažte na bezpečných dráhach

Pre tých, ktorí milujú rýchle autá a vzrušenie z pretekov, moderný závodný simulátor je ďalšou  ideálnou príležitosťou na zábavu a relax. Tieto zariadenia vám umožňujú usadnúť za volant špičkového závodného auta a súťažiť na najslávnejších pretekárskych okruhoch na svete bez následkov z prípadnej kolízie. S realistickým ovládaním a úžasnou grafikou budete mať navyše pocit, akoby ste boli na priamo samotnej trati.

Zážitkový let lietadlom pre preskúmanie oblohy

Ak ste vždy túžili po tom, aby ste preskúmali svet z vtáčej perspektívy, potom vám ponúkame nevšedný zážitkový let lietadlom. Táto skvelá skúsenosť vám umožní vziať si miesto v kokpite a zažiť vzrušenie letu nad krajinou. Svoje okolie spoznáte z úplne inej perspektívy a v pohodlnom „vzdušnom taxíku“ so skúseným inštruktorom.

Virtuálna realita a závodné simulátory vám teda ponúkajú neuveriteľne realistickú simuláciu, čo znamená, že sa budete cítiť, akoby ste boli súčasťou akcie, pri ktorej ste v bezpečí. Zážitkový let vyhliadkovým lietadlom vám zasa umožní získať iný pohľad na svet a doplniť potrebné hladiny adrenalínu.

Zdroj obrázkov:

1. alphaspirit.it/Shutterstock.com

2. Lanevskyi/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *