Vianočné darčeky, ktorými potešíte každého domáceho majstra a navyše aj ušetríte

3. decembra 2019

Obdarovať známeho na Vianoce nie je vždy tá najľahšia úloha. My sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ktoré potešia každého správneho kutila.

Vianoce sú skvelou možnosťou, ako obdarovať vášho chlapa niečim praktickým. Ak teda netúži po nových ponožkách a pyžamo má stále prijateľný počet dier, skúste vsadiť na tieto nápady. Uvedomte si, že konkrétny darček nemusí byť „zimného charakteru“,  veď nie je dôležité, aby ho začal používať okamžite. Skôr sa zamerajte na dlhodobejšie riešenia, pri ktorých môžete teraz v decembri aj zaujímavo ušetriť. To je prípad napríklad kvalitných kosačiek, ktorých sa na skladoch nachádza dostatok aj v zime. Siahnite po takých, ktoré ponúkajú vysoký komfort pri používaní dosiahnutý použitím kvalitných kovových dielcov, guličkových ložísk, rýchlym a bezproblémovým štartovaním, centrálnym nastavením výšky kolies s možnosťou nastavenia výšky rukovätí. Najlepšie spravíte, ak zakúpite také, do ktorých sú osádzané kvalitné benzínové motory HECHT prípadne motory zahraničných značiek HONDA alebo Briggs & Stratton. Okrem benzínových kosačiek sú k dispozícií aj kosačky elektrické prípadne vretenové ručné kosačky.

Skvelou voľbou je elektrické ručné náradie. V tomto prípade určite siahnite po svetovo známych značkách ako Milwaukee, AEG Powertools, RYOBI, FLEX či Festool. Vybrať si môžete z rôznych druhov batérií, laserových meračov, miešadiel, miešačiek, tavných lepiacich pištolí, brúsiek na sadrokartón, žiráf, píl, kladív, kompresorov, horných fréz, hoblíkov, multimetrov, vibračných brúsok, teplovzdušných pištolí, lanových zdvihákov, kladkostrojov, priemyselných vysávačov, vŕtačiek, skrutkovačov, uhlových brúsok, striekacích pištolí či náradí a ich setov.

Vaginálny zápach je nepríjemný problém
Vaginálny zápach

O zdravý pach vagíny sa treba starať, nenechajte ju smrdieť po skazených rybách. Rozmýšľali ste niekedy nad pachom, ktorý máte tam dole? Nie je to nič neobvyk...

Možno vám to nebude hovoriť veľa, no každého správneho chlapa pracujúceho v stavebníctve nesmierne poteší pod stromčekom kvalitný kotviaci a upevňovací systém. Tu je najväčším špecialistom nemecká spoločnosť fischer, ktorá vládne svetu kotviacim spojom re bezpečné a úsporné upevňovanie či pripevňovanie v rámci stavebnej konštrukcii budov. Značka patrí medzi najpopulárnejšie v rámci širokej skupiny profesionálnych kutilov či domácich majstrov. . Na výber máte širokú ponuku kotiev (chemické, oceľové atď.), plastové hmoždinky, komplexný sortiment drevoskrutiek, inovatívne fasádne systémy, špeciálne kotvenie pre zatepľovacie systémy, hmoždinky pre doskové materiály, sanitárne upevnenie, elektroinštalácie či vzduchotechniku, tmely, lepidlá, silikóny, bity, kotúče, peny či vrtáky. Celkovo zahŕňa portfóliu značky fischer viac ako 9000 výrobkov.

Ak sa rozhodnete pre tieto darčeky, odporúčame vám ich nákup v kamennej predajni Expokom v Poprade, prípadne pomocou e-shopu Remeslo PP. Práve tie ponúkajú až do 15.12.2019 desaťpercentnú zľavu na všetok sortiment. Pri nákupe nad 70 Eur stačí uplatniť zľavový kupón s kódom qrTHUR (s ním sa preukážete aj v popradskej predajni). Zľavu môžete využiť aj opakovane.

 

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*