Určite neviete všetko! Toto musí vedieť každá žena o sexe

25. januára 2018

Áno, robíte to dlhé roky, môžete si myslieť, že ste v sexe vážne dobrá. Ale existuje ešte toľko vecí, ktoré o milovanie neviete. Tu ich je desať, bez ktorých sa žiadna žena v posteli nezaobíde.

Máte svoju polohu

Každá žena má sexuálny polohu, v ktorej zaručene vyvrcholí. Nájdite tú svoju! Vyskúšajte všetky možné pozície, až nájdete tú pravú. Potom už bude orgazmus s každým mužom istotou, záleží len na jeho šikovnosti, ako rýchlo príde.

Tá poloha sa môže zmeniť

S vekom, pôrodom a rôznymi biologickými zmenami sa môže pozície zaručujúce orgazmus zmeniť. Takže ak vám vaše osvedčená poloha prestala dopriavať to úžasné výbušné vyvrcholenie, je čas začať znova experimentovať a hľadať.

Byť nahá nie je taká veda

Ženy sa toľko bojí toho, ako vyzerajú nahé, že si partner všimne každého kilá navyše alebo celulitídy na stehnách. Nie. Muži prežívajú pri sexe taký neurochemický koktail pocitov, že sa o vaše nedokonalosti absolútne nestarajú.

Musíte to mať, aby ste to chcela

Čím viac to robíte, tým viac to chcete. To je realita. Pri milovaní si vytvárate spomienky tak perfektné, že túžite po ďalších. Takže ak strácate o sex záujem, vytrvajte.

Urob si sám

Nemusíte si pomáhať sama len, keď práve prechádzate takzvaným obdobím sucha bez partnera. Masturbácia a orgazmus vám pomôžu cítiť sa lepšie. Takže až budete nabudúce túžiť po rýchlom uvoľnení, nebojte si pomôcť sama.

Je v poriadku si vybrať spánok miesto sexu

Chcieť radšej spať než sa milovať je úplne v poriadku! Neznamená to, že vaše libido spí tiež. Proste môžete byť unavená alebo nemať náladu. Neberte si to k srdcu a vôbec sa tým nezaoberajte, je to prirodzené!

Láska nemá byť bolestivá

Zažiť bolesť pri prvom milovaní je úplne normálne, ale ak pretrváva aj pri nasledujúcich posteľových hrách nie je to rozhodne v poriadku. Porozprávajte sa o svojich problémoch s partnerom a prípadne navštívte gynekológa.

Vždy si vyberte bezpečnosť

Po intenzívnom milovanie by každá z nás najradšej upadla do hlbokého spánku, ale sprchu po sexe radšej nevynechávajte! Nechcete sa predsa budúci mesiac zápasiť s infekciou a iné problémy.

Zdroj:pinterest

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*