Svadobné obrúčky sú základom dokonalej svadby. Tak ich výber nepodceňujte

20. februára 2018

Ak aj vás v živote postretlo to šťastie a našli ste ideálneho partnera/ku, zo srdca vám gratulujeme! Tým sa to všetko ale samozrejme nekončí a vy pravdepodobne budete chcieť s dotyčnou osobou prežiť zvyšok svojho života.

Začiatok tejto cesty sa väčšinou potvrdzuje dôležitým rozhodnutím. Moment, kedy sa ho plánujete urobiť, by ste si mali zapamätať veľmi dlho, aby vám v prípade možných komplikácií vo vzťahu tento okamih pripomínal silu a veľkosť vášho puta, pre ktorý ste sa rozhodli vstúpiť do manželstva.

Svadba ako má byť

Tradície, zvyky a pravidlá pre to, ako by mal tento obrad prebiehať sa v závislosti od regiónov líšia. Pre vás je ale dôležité najmä to, aby ste dodržali aspoň jedno z nich. Spečatiť  svoj sľub lásky a vernosti peknými svadobnými obrúčkami. Táto tradícia je asi najznámejšia a symbol uzavretého kruhu by mal byť pre vás v určitom slova zmysle aj príkladom.

Samolepiace etikety sú hitom
Samolepiace etikety na potraviny

Máte chutné výrobky, ale chceli by ste ich zatraktívniť pre zákazníkov? Alebo potrebujete výrobky niečím oživiť? Reprezentatívny vzhľad produktov a odlíšenie sa od konkurencie môžu dotvoriť atraktívne...

Symbol trvácneho zväzku

Pevné a jasné hranice silného a zároveň krásneho drahého kovu značia charakter vášho budúceho vzťahu. Aby to ale naozaj bolo aj o kráse a po rokoch ste si mohli spomenúť na tento deň pri pohľade na stále nádherný prstienok, musíte si ho vedieť vybrať. Väčšinou ide o jednoduché tvary, ktoré sa dajú nosiť pri všetkých príležitostiach a ku každému odevu a novým šatám.

Ak by ste chceli niečo viac originálnejšie, odporučili by sme vám ísť do väčšej šírky takéhoto prsteňa. Môže byť čistý a plný, alebo si ho môžete nechať ozdobiť drobnými kamienkami, ktoré budú už ale na bežné nosenie možno náročnejšie. Ani vyrezávané obrúčky nie sú na tom najhoršie a veľmi dobre sa vyberajú aj k ostatným šperkom.

 Pravidlo troch

Doplniť svoj odev potom môžete aj jednoduchými diamantovými náušnicami. Pri nosení šperkov ale dodržiavajte pravidlo troch, to znamená, že nikdy by ste nemali mať na sebe viac ako tri výrazné šperky súčasne. Samozrejme, že je to ale o osobnom štýle a hodnotách, ktoré máme všetci iné.

Ak si budete vyberať svadobné obrúčky, zohľadnite pri tomto procese už spomínané informácie a uvidíte, že vám budú každý jeden deň pripomínať tuto významnú udalosť vo vašom živote stále v rovnako žiarivých farbách drahého kovu.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*