Rodina premenila spustnutý pozemok kde žije na raj.

3. januára 2019

Mladá rodina z San Franciska si kúpila pozemok o rozlohe 65 hekt., ktorý 30 rokov  pustol. Dnes na ňom stojí luxusný ranč obklopený vinicami. Unikátne sídlo navrhlo stuio Turnbull Griffin Haesloop Architects. Stavba získala medzinárodnú zelenú certifikáciu budov LEED Platinum.


Výstřižek

Usadlosť je vzdialená peť kilometrov od mesta Petaluma. Po 30 rokoch chátrania, kedy ranč úplne spustol sa v roku 2007 dostal do rúk mladej rodiny s troma malými deťmi.

Ekologicky a moderne mysliaci pár sa rohodol vybudovať nový dom, ktorý bude plne rešpektovať životné prostredie, bude jednodúchý a nenáročný na prevádzku.

Viac možností pri menšom príjme? Vieme, ako na to

Možno to v súčasnej situácií až tak nepociťujeme, ale potreba oblečenia je tu s nami už od nepamäti. V dnešnom modernom svete však zohráva odev ešte dôležitejšiu úlohu, pretože ľudia sa me...

Učarovala im stará farma s výhľadom na vinice a mandľovníkové sady. Inšpiráciu čerpali z histórie a odkazu krajiny, v ktorej bolo hospodárenie vždy na prvom mieste.

Rodina svoj dom pomenovala Ranč Hupomone, Slovo hupomone pochádza z gréčtiny a odkazuje k radostnej vytrvalosti, ktorú sa snaží rodina svoj každodenný život naplňovať.

6

3

4

5

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*