Po výbuchu v Paríži hlásia niekoľko mŕtvych a desiatky zranených

12. januára 2019

Paríž zažila ďalšiu nepríjemnú udalosť. Po výbuchu v miestnej pekárni potvrdil minister vnútra Francúzska niekoľko mŕtvych a približne 50 zranených osôb.

Po  výbuchu v parížskej pekárni hlásia miestne úrady minimálne 2 mŕtvych a 47 zranených. Potvrdené obete sú medzi hasičmi. Desať z nich je v kritickom stave. Podľa prokurátora môže za výbuch únik plynu. Možné teroristické príčiny sa stále preverujú. Hovorkyňa parížskych policajtov spresnila, že výbuch sa stal na ulici Rue de Trévise v IX. parížskom obvode, v severnej časti centrálneho Paríža.

Z hotela na ulici Trévise na žiadosť polície evakuovali hostí. Podľa recepčnej bol výbuch veľmi silný a ľudia podľahli panike, že ide o teroristický útok. K výbuchu došlo v čase zvýšených bezpečnostných opatrení v hlavnom meste i po celom Francúzsku, pretože tento víkend sa očakávajú ďalšie protivládne protesty.

Navštívte reštauráciu Pablo Escoburgers. Nechýba biely prášok či bankovka v žemli

Narkobarón Pablo Escobar zničil životy miliónov ľudí, no najmä vďaka seriálu Narcos akoby opäť vstal zmŕtvych. To sa snaží využiť aj reštaurácia Pablo Escoburgers. Už po...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*