Noste rolák ako módna ikona, tieto štýlové kombinácie sú základ šatníka

8. februára 2018

Cítiť sa pohodlne, ale zároveň nasledovať aktuálne trendy, už dávno nie je nič zložité. Móda nám ide v tomto smere dosť naproti! Jedným z príkladov sú roláky, ktoré budú aj tento rok v zime základom každej štýlové kombinácie. Vrstvite a nebojte sa farieb!

Rolák a košeľa

Nosíte rada košele? V zime vás ale príliš nezahrejú, čo? A práve teraz vchádza do hry rolák a to, v čom naozaj vyniká – vrstvenie! Oblečte rolák, cez neho košeľu a nechajte ho poriadne vykukovať. Alebo pokojne obrátene. To zase vyhrnte rukávy roláku, vystrčte ich od košele. Nebojte sa pridať náhrdelník alebo brošňu!

Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Auto je dnes bežná vec, ale určite nie lacná. Prevádzkové náklady, poistky, z času na čas servis, prípadne výmena prevodovky môže byť záťažou pre rozpočet. Najhoršie ale je nedostatočné zabezp...

 

Rolák a mikina

Mikina už dávno nie je záležitosťou len na šport, to určite viete. Či už bez kapucni alebo s kapucňou, obe môžete obliecť prakticky k čomukoľvek od nohavíc s lampasmi cez džínsy až po plisovanou sukňu. Keď pod mikinu navyše vsuniete rolák, bude vám nielen väčšie teplo, ale tiež ju v rebríčku elegancie i originality povýšite o level vyššie.

Rolák a šaty

Šaty na ramienka tento rok neschovávajte medzi plavky a šortky na dno skrine, vďaka roláku je znosíte aj cez zimu. Nebojte sa nosiť ani rýdzo letné šaty s kvetinovou potlačou alebo volániky. Keď pod ne oblečiete jednofarebný hladký rolák, ich výnimočnosť to zneutralizuje. Pod jednofarebné šaty si naopak pokojne vezmite pruhovaný alebo oversize rolák.

Rolák a tielko

Odpísať nemusíte cez zimu ani tielka, ktorá vyzerajú na roláku úplne perfektne. Trefou do čierneho sú zamatová, saténová a čipkou zdobená tielka v kombinácii s hladkým obopnutými rolákom. Trúfla ste si niekedy nosiť crop top? Tak práve teraz je a správna chvíľa, kedy sa k tomu odvážiť. A samozrejme pod neho schovať rolák!

Rolák a sukne

Noste rolák miesto tričká! A to nielen k nohaviciam, ale aj k sukni. Každá kombinácia roláku a sukne je jedinečná, či už stavíte na mini alebo midi, úzky alebo super huňatý rolák. Vyskúšajte tiež obliecť sa takzvane tón v tóne. Outfit ladený do jednej farby je zase v kurze!

Zdroj:pinterest

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*