Cítiť sa pohodlne, ale zároveň nasledovať aktuálne trendy, už dávno nie je nič zložité. Móda nám ide v tomto smere dosť naproti! Jedným z príkladov sú roláky, ktoré budú aj tento rok v zime základom každej štýlové kombinácie. Vrstvite a nebojte sa farieb!

Rolák a košeľa

Nosíte rada košele? V zime vás ale príliš nezahrejú, čo? A práve teraz vchádza do hry rolák a to, v čom naozaj vyniká – vrstvenie! Oblečte rolák, cez neho košeľu a nechajte ho poriadne vykukovať. Alebo pokojne obrátene. To zase vyhrnte rukávy roláku, vystrčte ich od košele. Nebojte sa pridať náhrdelník alebo brošňu!

 

Rolák a mikina

Mikina už dávno nie je záležitosťou len na šport, to určite viete. Či už bez kapucni alebo s kapucňou, obe môžete obliecť prakticky k čomukoľvek od nohavíc s lampasmi cez džínsy až po plisovanou sukňu. Keď pod mikinu navyše vsuniete rolák, bude vám nielen väčšie teplo, ale tiež ju v rebríčku elegancie i originality povýšite o level vyššie.

Rolák a šaty

Šaty na ramienka tento rok neschovávajte medzi plavky a šortky na dno skrine, vďaka roláku je znosíte aj cez zimu. Nebojte sa nosiť ani rýdzo letné šaty s kvetinovou potlačou alebo volániky. Keď pod ne oblečiete jednofarebný hladký rolák, ich výnimočnosť to zneutralizuje. Pod jednofarebné šaty si naopak pokojne vezmite pruhovaný alebo oversize rolák.

Rolák a tielko

Odpísať nemusíte cez zimu ani tielka, ktorá vyzerajú na roláku úplne perfektne. Trefou do čierneho sú zamatová, saténová a čipkou zdobená tielka v kombinácii s hladkým obopnutými rolákom. Trúfla ste si niekedy nosiť crop top? Tak práve teraz je a správna chvíľa, kedy sa k tomu odvážiť. A samozrejme pod neho schovať rolák!

Rolák a sukne

Noste rolák miesto tričká! A to nielen k nohaviciam, ale aj k sukni. Každá kombinácia roláku a sukne je jedinečná, či už stavíte na mini alebo midi, úzky alebo super huňatý rolák. Vyskúšajte tiež obliecť sa takzvane tón v tóne. Outfit ladený do jednej farby je zase v kurze!

Zdroj:pinterest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *