Dedko zo Serede mal doma heroín za tisíce Eur a v aute ďalšie zaujímavosti drogového sveta

23. januára 2018

Polícia SR na svojom Facebooku informovala o úspešnej akcii v Seredi. Hlavnou postavou bol pán v rokoch, ktorý mal doma poriadne množstvo nie len heroínu.

Ak informovala Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti, výbornú robotu odviedli galantskí kriminalisti v súčinnosti s pohotovostným policajným útvarom. V rámci akcie našli u 68 ročného muža našli podozrivý prášok. Postupne v aute a v dome toho pribudlo viac: pravdepodobne marihuana, heroín, injekčné striekačky, cca. 10 000 eur, vrecúška, tablety, digitálnu váhu a iné. Na základe expertízneho skúmania sme zistili, že ide naozaj o heroín, ktorého hodnota na čiernom trhu predstavuje 7 227 eur. Zadržané boli aj ďalšie tri osoby.

Všetky štyri osoby boli obvinené z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Vzhľadom na trestnú minulosť, hrozí obvineným odňatie slobody na desať až pätnásť rokov.

repasovanie techniky
Čo predstavuje ponuka repasovanej výpočtovej techniky?

Pri vyššom náraste cien predpokladáme obozretnejšie nákupné správanie. Záujemca si precíznejšie vyberá, porovnáva a hodnotí v rámci rovnakej triedy modelov. ...

zdroj: Polícia SR

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*