Ako sa zbaviť problémov, ktoré môžu zničiť vaše zdravie i vzťah

8. augusta 2021

impotencia je veľký problém

Impotencia alebo erektilná dysfunkcia je porucha sexuálnych funkcií u mužov v reprodukčnom veku, ktorá je založená na neschopnosti dosiahnuť sexuálne vzrušenie pri pohlavnom styku. Keďže ide o veľmi chúlostivú chorobu, páni sa všetkými možnými spôsobmi pokúšajú problém zamaskovať mlčaním alebo zveličovaním svojich sexuálnych schopností. To ale nie je riešenie.

Tým by mohlo byť niekoľko krokov, s ktorými vás v našom článku zoznámime.

Ako prvé musíte odhaliť pravú príčinu problému

Treba vedieť, že v niektorých prípadoch môže ísť len o dočasný problém a erekcia sa obnoví sama. Dlhodobé problémy s erekciou môžu signalizovať samostatnú chorobou a byť symptómom iných patologických stavov. Erekcia je komplexný systém reakcií, kde porušenie na ktorejkoľvek z úrovní mechanizmu vzrušenia vedie k impotencii.

K hlavným a najčastejším príčinám dysfunkcie patria:

Medovka je zdraviu prospešná
Ako môžete využiť medovku lekársku vo svojej domácnosti?

Výskyt medovky lekárskej vo vašej záhrade vám môže priniesť veľa možností na to, ako by ste túto bylinku mohli využiť. Určite nemusíte zostať len pri lekárskych a medicínskych účeloch, ale zar...

  • Psychologické poruchy
  • Fyzické prepätie
  • Porušenie endokrinných žliaz
  • Neurologické poruchy
  • Poruchy obehu
  • Prostatitída
  • Poškodenie pečene.
  • Alkohol a fajčenie

Obavy z plánovanej obriezky v tomto smere nie sú na mieste ani dôvodom narušenia erekcie.

Ako sa dať do poriadku?

V závislosti od dostupných znakov a zistených príčin problému sa vyberú lieky. Lieky vykonávajú rôzne funkcie: jedna skupina poskytuje relaxáciu svalového tkaniva a zvyšuje prietok krvi do genitálií, druhá uvoľňuje hladké svaly ciev. Samozrejme, lieky treba vyberať a užívať na základe rád a odporúčaní lekárov.

Niekedy treba dbať aj na výber kvalitnejších pánskych plaviek. Nenosiť tesné nohavice, viac sa hýbať a celkovo prekrviť pohybom celé telo. Uvidíte, že v kombinácii so zdravou stravou a životným štýlom sa napravia nielen tieto problémy.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*