Zháňate klasické sieťky na okná?

24. septembra 2018

Koľkokrát ste sa toto leto ohnali po komárovi či inom hmyze? Treba dodať, že keď sa nachádzate niekde pri vode alebo v lese, musíte s tým počítať. Horšie je však, ak to zažívate aj v pohodlí vášho domova. Vyriešiť to môžete vďaka klasickým sieťkam proti hmyzu.

Aj keď sa Slovensko nenachádza v tropickom pásme či v miestach, kde by sme sa mali obávať o zdravie kvôli rôznym druhom hmyzu, svoje si s ním prežijeme aj my. To sa týka najmú letných mesiacov, kedy sú našimi nepriateľmi najmä komáre. Zabúdať ale nemôžeme ani na muchy či sršne. Najhoršie však je, ak to všetko prežívame aj u nás doma či v práci. Špeciálnymi situáciami, kedy hmyz dokáže privolať naozaj nervózne reakcie aj u toho najväčšieho flegmatika, sú zobudenia na bzukot počas noci. Povedzme si pravdu, ani u nás sa veľmi nedá spávať pri zavretom okne a klimatizácia nie je najzdravším či najlacnejším spôsobom, ako sa ochrániť. Preto je oveľa lepšou cestou inštalovať na okná či dvere sieťky proti hmyzu.

Vďaka sieťkam proti hmyzu veľa muziky za málo peňazí

Zabudnite na klimatizáciu, ktorá môže mať negatívny dopad na vaše zdravie. Jej nákup či starostlivosť o ňu je finančne veľmi náročná a zložitá. Často sa stáva, že pri vidine rýchleho zrazenia teploty v miestnosti zabudneme na pravidlá jej používania, čo má za následok pri najlepšom prechladnutie. Z dlhodobého hľadiska sa to môže odraziť na problémoch s kĺbmi či rôznych zápaloch. Preto sa radšej odporúča využívať iné tieniace techniky, ktoré môžu pomôcť aj v boji proti hmyzu. To je práve prípad pevných sieťok, ktoré si teraz môžete objednať aj u nás v spoločnosti Bez Hmyzu SK.

Ide o ideálny spôsob, ako zamedziť príchodu neželaných návštevníkov do izby za málo peňazí. Dokonca sa vďaka nám zaobídete aj bez akéhokoľvek vŕtania do okna, keďže na uchytenie vám stačí klasický pevný rámik. Jej využitie je široké, použiť ju môžete na drevené eurookná, klasické plastové okná či tie najmodernejšie hliníkové, čiže bezrámový systém. Práve o tomto musíte výrobcu alebo predajcu informovať, keďže pre každý druh okenného otvoru sa používa iný profil.

 

Veľký prelom pre alergikov

Skvelú správu máme aj pre alergikov. V spoločnosti Bez Hmyzu SK vám vieme pripraviť anti – alergickú sieťovinu, vďaka ktorej môžu ľudia s týmito problémami zabudnúť na bezcenné noci či presmrkané dni so slzavými očami. Navyše sme špecialisti na ATYP riešenia (oblúk aj šikmina), ktoré sa považujú za najšpičkovejšie na svetovom trhu. Ak chcete sieťky proti hmyzu využiť v priemyselných objektoch či pivniciach, vieme vám ich vybaviť hliníkovou sieťovinou. Tá je odolná voči hlodavcom. Ak potrebujete sieťku na dvere, pravdepodobne sa väčšina z vás bude pýtať, ako to zvládnu vaši domáci miláčikovia. Pes či mačka sa sami nedokážu naučiť ju ovládať či stiahnuť, preto sme ich vybavili otvormi, cez ktoré bez problémov prejdú.

Aká údržba nás očakáva?

Okenná pevná sieť proti hmyzu nevyžaduje takmer žiadnu údržbu, keďže sa stáva súčasťou okna. Pri montáži vám technický pracovník ukáže, ako je možné si sieť demontovať v prípade údržby. Ak už chcete vyčistiť sieťku, stačí ju povysávať a po demontáži vysprchovať prúdom vody. Nikdy nepoužívajte chemické prípravky, ktoré ju môžu poškodiť a ostanú tak na nej viditeľné fľaky. Ešte pred samotným nákupom či výrobou sieťoviny je pre orientačnú cenovú ponuku dôležité zmerať svetlosť otvoru. To dosiahnete zmeraním otvoru, ktorý vznikne po otvorení okna či dverí.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*