Zatknutie muža za trávu znemožnila čajka, uletela so sáčikom drogy

9. septembra 2019

Tak tomu sa povie poriadne šťastie. Muža fajčiaceho ubalenú cigaretu z marihuany zbadali policajti a chceli ho zatknúť. Na pomoc mu však prišla čajka.

Švédsko je známe svojou prísnou protidrogovou legislatívou. Držanie marihuany sa v tejto krajine trestá šiestimi až deviatimi mesiacmi za mrežami. Práve na tento trestný čin skoro doplatil muž na festivale v Gothenburgu. Toho totiž spozoroval fajčiť jointa policajt v utajení. Vo vrecku mu navyše našli aj vrecko s drogou.

Pri snahe o zadržanie podozrivého muž odhodil drogu na zem. V tej chvíli však priletela čajka a zobrala so sebou odhodenú marihuanu. Muž tak obišiel bez pobytu vo väzení, keďže mu držanie drog polícia dokázať nemohla. „Nečakali sme, že by mohla prerušiť náš zásah tretia strana,“ vysvetľoval hovorca polície Stefan Gustafsson.

Bungalov na kľúč: Najžiadanejší typ rodinného domu?

Rodinný dom typu bungalov si za posledné roky získal neochvejnú pozíciu medzi projektami rodinných domov. Ak sa pozrieme na najpredávanejšie projekty rodinných domov zistíme, že bungalovy tvoria podst...

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*