Výzdoba hodná sviatočnej chvíle

28. novembra 2020

Vianočný stromček môže byť aj umelý

Na Vianoce sa všade okolo nás rozprestiera špeciálna slávnostná atmosféra. Aby sme ju vo vás umocnili nasledujúci článok bude venovaný vianočnej výzdobe. A máme pre vás aj jeden tip na darček na poslednú chvíľu.

Vianočný stromček v novom šate

Vianočné stromčeky a Vianoce k sebe jednoducho patria. Aj vy si ten svoj zdobíte každý rok rovnako? Potom možno nastal čas pre menšiu zmenu v podobe nových ozdôb. Ani umelé vianočné stromčeky totiž neodolávajú módnym trendom a módni dizajnéri každý rok pre nás vymýšľajú nové kombinácie farieb výzdoby.

Tento rok sa bude niesť v podobe kombinácie červenej, zlatej a bielej. Zdá sa vám to priveľa? Potom siahnite len po červenej so striebornou alebo s bielou. Pre doplnenie môžete na stromček rozvešať rôzne figúrky v prírodných farbách alebo aj voňavé medovníkové ozdoby. Ak sa vám so slávnostnými chvíľami spája len zlatá alebo len strieborná farba, potom tohtoročné trendy dokonale ulahodia aj vám. Netradičnými kombináciami, ktoré si našli cestu na vianočný stromček, sú biela s ružovou, fialovou alebo cyklaménovou. Stačí si len vybrať tú, ktorá vás osloví najviac.

Tipy pre slávnostný stôl

Na slávnostný stôl aj servírovacie stolíky prestrite obrusy. Na výber máte obrusy s vianočným motívom alebo aj jednofarebné obrusy. Vyberajte vzor a farby, ktoré budú ladiť so sviatočným servisom a prestieraním. Nezabudnite na dekorácie. Ak máte dostatočne veľký stôl, na jeho okraj môžete položiť miniatúrny vianočný stromček. Alebo ho umiestnite na parapetu či poličku v kuchyni. Uprostred stola sa bude krásne vynímať svietnik so sviecou. Ak máte malé deti, odporúčame pre bezpečnosť použiť LED sviece. Pre dokonalosť vianočnej atmosféry môžete vložiť do poskladaného obrúska alebo k pohárom na pitie vetvičky čečiny. Okrem oživenia vzhľadu vám prinesú aj príjemnú vôňu.

Medovka je zdraviu prospešná
Ako môžete využiť medovku lekársku vo svojej domácnosti?

Výskyt medovky lekárskej vo vašej záhrade vám môže priniesť veľa možností na to, ako by ste túto bylinku mohli využiť. Určite nemusíte zostať len pri lekárskych a medicínskych účeloch, ale zar...

Čo kúpiť na poslednú chvíľu?

Nákupy darčekov plnia naše mysle celé týždne, no napriek tomu sa stáva, že aj na poslednú chvíľu ešte stále nemáme vybraný ten pravý. Vyskúšajte tento rok techniku, bez ktorej sa už dnes takmer nikto nezaobíde a darujte nový telefón.

Mobily Realme patria na slovenskom trhu ešte stále medzi nováčikov, no napriek tomu si už stihli nájsť svojich priaznivcov. Výrobca garantuje kvalitný hardvér s dostatočným výkonom pre každodenné vyťaženie. Spolu s priaznivou cenou sa rýchlo stáva favoritom aj v predvianočných nákupoch.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*