Tie vám v prvom rade predĺžia nohy a potom celkovo opticky pretiahnu celé telo. Poradíme vám, ako na to!

Trik s topánkami

Samozrejme, že najľahšou cestou, ako si počas sekundy predĺžiť nohy hneď o niekoľko centimetrov, sú topánky na podpätku. Tento známy trik však môžete ešte maximalizovať tým, že zvolíte lodičky v telových farbách. Ak radšej stojíte nohami pevne na zemi, kúpte si aspoň telové baleríny alebo plátané topánočky, ktoré vám aspoň pár milimetrov určite pridajú.

Jednofarebný styling

Jednofarebné oblečenie vytvára dojem nekonečnej linky, tým pádom opticky predlžuje celé telo. Najlepšou voľbou je samozrejme čierna, ktorá tento trik ešte maximalizuje, ale centimetre navyše pridajú aj iné tmavšie tóny. Najlepšou voľbou je teda overal s dlhými nohavicami.

Vysoký pás

Pre štíhle ženy, ktoré chcú získať pár centimetrov navyše, sú skvelou voľbou nohavice s vysokým pásom. Vďaka nim docielite ilúziu, že vaše nohy začínajú oveľa vyššie, než naozaj. Tento trik však bude fungovať len vtedy, ak si zastrčíte vŕšok do nohavíc, alebo oblečiete skrátený top. Tričko skrátka nesmie zakrývať pas.

Pruhované nohavice

Pokiaľ si potrpíte na trendy a rada vyčnievate z davu, kúpte si nohavice so zvislými pruhmi. Aj vy sama sa budete diviť, ako dlhé sú vaše nohy. Keď sú navyše pruhované nohavice až do pása, efekt predĺženia sa maximalizuje.

Šortky a sukne

Ak sa bojíte, že čím viac budete svoje krátke vystrkovať, tým viac si váš nedostatok niekto všimne, strachujete sa zbytočne! Vždy, keď si oblečiete šortky alebo mini, sa vaše nohy automaticky predĺžia.

Skrátená bundička

Skvelou cestou ku gazelím nôžkam sú aj bundičky do pása. Tie hornú časť tela síce skrátia, ale nohy budú opticky vyzerať oveľa dlhšie.

Zdroj:pinterest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *