Vyberte si štýl vášho nového bývania

18. júna 2019

Tešíte sa z nového bytu či domu a premýšľate, v ako štýle ho zariadiť? Predstavíme vám niekoľko štýlov aby ste sa mohli rozhodnúť, či chcete moderné dizajnové stoličky alebo niečo klasickejšie. Zabúdať by ste nemali ani na doplnky ako sú hodiny na stenu. Ak chcete začať od podlahy, v bytu by mala byť aj kročajová izolácia. 

Škandinávska jednoduchosť

Pokiaľ uprednostňujete jednoduchosť a čistotu bude pre vás ideálny severský štýl. Jednoduchosť ale neznamená strohosť, takže si pochopiteľne môžete dovoliť aj doplnky ako sú dekoračné vankúše, pekné hodiny na stenu, vázy, úložné krabičky a pod. S dekoráciami by ste ale mali narábať veľmi opatrne a určite to nepreháňať. Čo sa farieb týka prevládajú neutrálne farby ako biela, béžová či sivá.

Romantický vidiek

Hry už vyzerajú inak ako v minulosti
Aké inovácie vylepšili zážitky z hrania online hier?

Videohry prešli dlhou cestou, od svojho vzniku v 80. rokoch, ale vďaka úžasnému pokroku v ich technológiách je budúcnosť hrania ešte jasnejšia. A prečo je to tak? Nižšie je zhrnutých niekoľko ...

Máte radi romantiku, kvetinové vzory a doplnky? Vidiecky štýl alebo štýl provence by vám mohol padnúť ako uliaty. Moderné dizajnové stoličky sa k tomu to štýlu príliš nehodia, ale zato môžete siahnuť po vintage štýle a staršom nábytku v novom šate. K Provance jednoznačne patrí levanduľa. Môže byť sušená vo váze, alebo ako potlač na vankúšikoch, obliečkach alebo namaľovaná na doplnkoch. Prevládajúcou farbou je biela a pastelové odtiene rôznych farieb.

Industriálny štýl

Industriálny štýl sa už neuplatňuje iba v komerčných priestoroch ale aj v bytoch a domoch. Typické sú vysoké stropy, priznané pôvodné trámy a pod. Doplnkov by malo byť minimum a nábytok jednoduchý. Čo sa týka materiálov typické sú betón, kov ale aj drevo. Farebne sa interiér ladí do sivej (betónovej) či bielej.

Doplnky ale môžu mať aj živšiu farbu ako je žltá, červená či oranžová. Ak sa sťahujete do bytu a začínate s kompletným zariaďovaním myslite aj na podlahu. Kročajová izolácia poteší susedov pod vami, pretože utlmí hluk krokov, dupot či premiestňovania nábytku a pod.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*