Vyberajte dary, ktorými nikdy neurazíte

2. marca 2020

Prejaviť niekomu náklonnosť, vďaku alebo náklonnosť je pomocou daru dnes veľmi jednoduché. Vybrať si ale z aktuálnej ponuky ten správny je niekedy naozaj náročné. Preto sme sa vám rozhodli dať pár tipov, ktorými určite nikoho neurazíte a potešenie bude na mieste.

Pred výberom správneho daru ale nesmiete zabudnúť ani na niekoľko dôležitých detailov. Základným kritériom je pohlavie.

Čo dať žene?

Drahí muži! Ženy sú romantické a nežné tvory. Preto je pre vašu milovanú manželku darovanie panvice ako darček nielen nežiaduce, ale aj mimoriadne nebezpečné – existuje tu veľké riziko, že vás tento pomerne ťažký predmet zasiahne do hlavy.

Darujte originálne romantické dary: krásne Swarovski náušnice, erotickú bielizeň, lístky na tropický ostrov alebo romantický film do kina. Nech sú to objekty, ktoré prinášajú radosť a nemajú utilitárny účel.

V žiadnom prípade nezabudnite ani na kvety – a odmenou bude láska a ocenenie. V súčasnej situácii môžete na tento účel využiť aj pohodlné doručovanie kvetov.

Čo dať mužovi?

Skrutkovač a vŕtačka sú v domácnosti mimoriadne užitočné veci. Ale, drahé dámy, pripustite si: dokážete v tomto smere urobiť správne rozhodnutie, porozumieť vlastnostiam modelov a technickým vlastnostiam týchto položiek?

Romantický večer pri sviečkach, lietanie v balóne, fotografia zobrazujúca seba, verte nám, vaše úsilie nebude zbytočné. A prečo nevyskúšať vlastné miniatúry LEGO založené na filme? Fľaša kvalitného vína alebo dobrého syru určite poteší. Vyberte kvalitné balenie a úspech sa dostaví.

Výber daru rozhodne nepodceňujte. Pri kúpe krásnej kytice ruží si dávajte pozor na počet kvetov. V dobrom kvetinárstve ale na tento detail rozhodne nebudete musieť myslieť.

To robte len pri hľadaní vhodného daru a nezabudnite na to, že sú to emócie, ktoré ním vyjadrujete a dávate najavo. Niekedy je preto menej viac.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*