Vtipné momenty žien, ktoré vznikajú pri sexe. Nemusíte sa báť je to normálne!

31. januára 2018

Chce sa nám ,,cikať“

Je to úplne normálne. Pri pohlavnom styku nalieha na oblasť močového mechúra váha partnerovho tela, zvnútra zase jeho prirodzenie. Podobný pocit je aj súčasťou toho, keď je dráždený váš bod G – teda miesto na prednej stene pošvy, ktoré môže za váš eventuálne vaginálny orgazmus.

Začne nás bolieť hlava

Môže to byť následok napätie a prudkého uvoľnenie vášho tela. Cievy pracujú ako divé. Častejšie je bolesť hlavy, ak nedosiahnete orgazmu. Uvoľnené hormóny šťastia oxytocín a endorfíny sú totiž najlepším tíšiacim prostriedkom.

Sme mrzuté

Možno všetko neprebiehalo tak, ako ste si predstavovala a / alebo ste nedosiahla orgazmus. Neberte ho ako nejakú métu, za ktorú sa musíte celý čas hnať. Milovanie nie je športová disciplína. Dôležité je spoločná blízkosť a príjemné pocity. To všetko je súčasťou sexuality. Neobviňujte partnera, že váš orgazmus neprivodil, vezmite to do ruky sama!

Zakričte si

Zrazu je to tu a vy to chcete povedať celému svetu, aj keď niekde vo vnútri viete, že sa potom budete hanbiť pred susedmi. No a čo! Orgazmus si poriadne užijete, len keď budete dostatočne uvoľnené. Tak nech to vie aj okolie …

Sme na suchu

Chcete sa milovať celou svojou bytosťou, ale jednoducho to nejde kvôli tomu, že ste tam dole suchá. Príčinou môže byť buď nedostatočná predohra alebo nejaké hormonálne vplyvy (hlavne po prechode), možno to ani žiadnu logiku nemá. Nevadí. Zakúpte si preventívne lubrikant a majte ho hneď v prvom šuplíku nočného stolíka. Predávajú ho aj v lekárňach, do žiadneho sexshopu nemusíte. Navyše ho môžete použiť ako masážny gél.

Ozve sa divný zvuk

Sme len ľudí a pri tlaku na brušné dutinu sa môže stať a ozvať všeličo. Niet tiež divu, že sa niečo ozve po dôkladnom natlakovaní napr. pri pozíciu na psíka, keď do seba jednoducho naberieme vzduch. Jednoducho robte, že nič nepočujete, alebo sa smejte …

Zdroj:pinterest

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*