Vlasové trendy na leto, ktoré jednoducho musíte skúsiť

23. apríla 2016

Leto sa pomaly , ale isto blíži a s ním aj nové trendy v oblasti vlasov . Aké účesy a strihy budú v lete frčať a budete sa v nich cítiť božsky a ľahko ? Ak chcete prežiť  horúčavy , tak to chce strihy , ktoré moc nepotrebujú údržbu a navyše vyzerajú skvele za každej situácie .

Bob – Tento štýl je o niečo kratší ako mikádo , ktoré je nenáročné na údržbu a tiež ideálne pre jemné vlasy . Ak teda máte jemné vlasy , musíte sa stále učiť a skúšať , ako svoje vlasy urobiť hustejšie . Pokiaľ s tým nechcete mať žiadne starosti , tak je pre vás bob ideálny. Inšpiráciou vám môže byť speváčka Rihanna alebo Taylor Swift .

Baby Bangs – Ak sa rozhodnete pre tento trend , tak je dôležité si hneď na začiatku povedať, že to vyžaduje pozornosť a prácu . Ak máte rovné vlasy , tak je všetko jednoduchšie, pretože úprava takto krátkej ofiny nie je práve jednoduchá . Stačí, keď sa zle vyspíte , a ofina vám bude stáť , potom nezostáva asi nič iné , než si ísť umyť hlavu . Vyzerá to ale veľmi zaujímavo . Inšpiráciou zo slávnych osobností môže byť speváčka Beyoncé .

Vianočné darčeky, ktorými potešíte každého domáceho majstra a navyše aj ušetríte

Obdarovať známeho na Vianoce nie je vždy tá najľahšia úloha. My sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ktoré potešia každého správneho kutila. Vianoce sú skvelou možnosť...

Long Layers – Dlhé vrstvené vlasy vyzerajú božsky , aj keď je to veľmi jednoduchý štýl strihu . Mnoho ľudí si však nedokáže nechať dorásť svoje vlasy do takej dĺžky, pretože ich  to nudí alebo majú vlasy krehké a lámu sa im. Keď sa to však niekomu podarí, tak si môže pískať . Tento trend si zamilovala aj Kendall Jenner alebo speváčka Ciara .

Shag – a – delic – Strapatý účes , ktorý bol slávny v deväťdesiatych rokoch , je teraz populárnejší , než kedy predtým . Je totiž skvelý a nemusíte sa o neho vôbec starať, pretože vyzerá skvele hneď potom, čo vstanete z postele . Na leto je skvelou voľbou . Inšpirovať sa môžete u modelky Rosie Huntington – Whiteley alebo u speváčky Seleny Gomez .

 

 

Zdroj Foto: Wikipédia

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*