Vlasové trendy na leto, ktoré jednoducho musíte skúsiť

23. apríla 2016

Leto sa pomaly , ale isto blíži a s ním aj nové trendy v oblasti vlasov . Aké účesy a strihy budú v lete frčať a budete sa v nich cítiť božsky a ľahko ? Ak chcete prežiť  horúčavy , tak to chce strihy , ktoré moc nepotrebujú údržbu a navyše vyzerajú skvele za každej situácie .

Bob – Tento štýl je o niečo kratší ako mikádo , ktoré je nenáročné na údržbu a tiež ideálne pre jemné vlasy . Ak teda máte jemné vlasy , musíte sa stále učiť a skúšať , ako svoje vlasy urobiť hustejšie . Pokiaľ s tým nechcete mať žiadne starosti , tak je pre vás bob ideálny. Inšpiráciou vám môže byť speváčka Rihanna alebo Taylor Swift .

Baby Bangs – Ak sa rozhodnete pre tento trend , tak je dôležité si hneď na začiatku povedať, že to vyžaduje pozornosť a prácu . Ak máte rovné vlasy , tak je všetko jednoduchšie, pretože úprava takto krátkej ofiny nie je práve jednoduchá . Stačí, keď sa zle vyspíte , a ofina vám bude stáť , potom nezostáva asi nič iné , než si ísť umyť hlavu . Vyzerá to ale veľmi zaujímavo . Inšpiráciou zo slávnych osobností môže byť speváčka Beyoncé .

Long Layers – Dlhé vrstvené vlasy vyzerajú božsky , aj keď je to veľmi jednoduchý štýl strihu . Mnoho ľudí si však nedokáže nechať dorásť svoje vlasy do takej dĺžky, pretože ich  to nudí alebo majú vlasy krehké a lámu sa im. Keď sa to však niekomu podarí, tak si môže pískať . Tento trend si zamilovala aj Kendall Jenner alebo speváčka Ciara .

Shag – a – delic – Strapatý účes , ktorý bol slávny v deväťdesiatych rokoch , je teraz populárnejší , než kedy predtým . Je totiž skvelý a nemusíte sa o neho vôbec starať, pretože vyzerá skvele hneď potom, čo vstanete z postele . Na leto je skvelou voľbou . Inšpirovať sa môžete u modelky Rosie Huntington – Whiteley alebo u speváčky Seleny Gomez .

 

 

Zdroj Foto: Wikipédia

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*