vitamínové doplnky na plodnosť žien

Čo je dobré na otehotnenie, keď sa nedarí otehotnieť?

Veľa žien v rôznom veku života túži po bábätku a hľadá spôsoby ako otehotnieť, pretože s tým má nejedna žena veľké problémy. Čo je teda dobré na otehotnenie?

V prvom rade je potrebné posilniť svoje telo vitamínmi, respektíve zdravou stravou.  Na  to aby ste nezanedbali príjem rastlinných bielkovín je potrebné jesť fazuľu, orechy alebo šošovicu. Okrem strukovín je potrebné konzumovať veľa ovocia a zeleniny.

Na podporu plodnosti je okrem prírodných vitamínov dôležité užívať aj Inofolic. Ide o vitamínový doplnok s obsahom kyseliny listovej a myo-inozitolu.

Vitamíny počas tehotenstva

Vitamínové doplnky LejdyVita je možné užívať v troch fázach. A to pred plánovaním tehotenstva, počas tehotenstva a aj počas dojčenia. V čase tehotenstva je potrebné užívať tehotenské vitamíny, aby malo vaše dieťatko počas pobytu vo vašom brušku dostatok všetkých vitamínov a minerálov pre správny vývoj. Takéto tehotenské vitamíny pozitívne podporia vaše dieťa a aj vaše telo.

Riešenie na intímny zápach a výtok

Trápi vás intímny zápach spojený s výtokom z pošvy? Potom môžete mať vážny problém, ktorý je treba okamžite riešiť. Na trhu je množstvo prípravkov, ktoré môžu pomôcť so zápachom z pošvy alebo aj so samotným výtokom, no nie všetky produkty dokážu tento problém aj natrvalo odstrániť. Treba použiť vhodný produkt, ktorý nájde a vylieči hlavnú príčinu zápachu a výtoku z pošvy. Hlavným problémom totiž môže byť ochorenie bakteriálna vaginóza.

Na takýto typ vaginálnych problémov je najvhodnejší vaginálny gél Lactofeel, ktorý vám pomôže odstrániť hlavnú príčinu vaginálnych ťažkostí ako aj samotný zápach a upraví vám vašu mikroflóru. Gél pomáha liečiť aj nepríjemné svrbenie a pálenie v pošve.

Nie všetky produkty sú určené pre tehotné alebo dojčiace ženy. Prípravok spomenutý vyššie je určený pre všetky ženy, vrátane dojčiacich alebo tehotných.

Nejasný ster z krčka maternice

Absolvovali ste preventívnu cytológiu krčka maternice a vyšiel vám nejasný ster? Zatiaľ čo čakáte na ďalšie cytologické vyšetrenie u gynekológa môžete na zmiernenie až vymiznutie príznakov ochorenia použiť vaginálny gél Deflagyn, ktorý je určený na podporu remisie a regresie. Tento zdravotnícky prostriedok zabraňuje šíreniu patogénov. Z krčka maternice ich vytiahne a následne pohltí.

Vaginálny gél by sa nemal používať dlhšie ako 3 mesiace počas čakania na kontrolný ster z krčka maternice.

Menopauzálny komfort

Začalo sa vaše mesačné krvácanie postupne vytrácať a pociťujete zmeny nálady, únavu a návaly tepla? Obdobie menopauzy vie totiž ženy často potrápiť. Túto etapu života môžete prežiť vo väčšom menopauzálnom komforte pomocou výživových doplnkov Sérélys, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výživový doplnok Sérélys obsahuje peľové zrno a vitamín E. Samotné peľové zrno je prírodného pôvodu, teda sa jedná o 100% prírodný produkt. Doplnok neobsahuje lepok, alergény a nie je fytoestrogénne aktívny. Je vhodný pre všetky ženy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *