Vetranie počas noci bez strachu z hmyzu? Aj to je možné!

24. septembra 2018

Najmä letné mesiace sú často spájané s veľmi teplými večermi či nocami. Nie každý zvláda vyššie teploty, čo sa často odráža na kvalite spánku. Jednou z možností je nechať otvorené okno, čo však môže mať za následok inváziu nežiaduceho hmyzu.

Len málokto z nás si vie predstaviť spávanie pri zavretom okne. Nemusíme sa teraz baviť len o letných mesiacoch, predsa len najmä južnejšie oblasti Slovenska sú známe teplými nocami, ktoré nám znepríjemňujú tak očakávaný nočný oddych. Veľa ľudí sa v týchto situáciách obracia na klimatizáciu, ktorá nie je najzdravšia a ide o finančne dosť náročnú záležitosť. Oveľa lepším krokom pre spríjemnenie spánku je klasické vetranie. Problém však môže nastať v prípade, ak bývate v oblastiach, kde sa nachádza množstvo nočného hmyzu. A ako všetci vieme, títo neočakávaní návštevníci na nás neútočia len v lese na chatách či pri vodných zdrojoch, muchy či komáre sú súčasťou života každého z nás.

Veľmi dobrým krokom, ako ich uchovať za oknami našich izieb sú sieťky proti hmyzu. Tie vám teraz ponúkame vo firme Bez Hmyzu SK v troch variáciách – Pevné sieťky proti hmyzu, rolovacie sieťky proti hmyzu či Plisse siete. Každá z nich má svoje špeciálne využitie či výhody. Pre všetky však platí, že ich vyrábame z najmodernejších materiálov a tak ide o dlhodobejšiu investíciu, ako keby ste zvolili tie z lacnejších supermarketov. Avšak stále ide o lacnú záležitosť, ktorá vám pomôže ku kvalitnému oddychu počas celého roka.

Pevné siete proti hmyzu

Ako správne robiť drepy ? Poriadne nízko alebo nie ? A prečo?

Kvalitne technicky zvládnutý drep môže byť najefektívnejší  cvik, aký sa dá robiť: Zapojí kompletne celú spodnú polovicu tela, vrátane bokov, hamstringov, kvadricepsov či lýtok. Popritom však nezabudn...

 

Najširšie využitie ponúkajú Sieťky proti hmyzu – pevné. Tie sa tešia popularite najmä z dôvodu, že pre ich uchytenie nepotrebujete využiť žiadne vŕtanie, ktoré môže poškodiť stenu, fasádu či okno. Na všetko vám postačí klasický pevný rámik. Treba si však uvedomiť, že každé okno využíva iný profil rámiku, preto je dôležité, aby ste nás informovali o jeho druhu. Takto vám bez problémov poradíme správnu inštaláciu a pripravíme najvýhodnejšiu cenu. Veľkým plusom našich sieťovín je ich anti – alergická funkcia, ktorú ocenia všetci pacienti. Málokto z alergikov si totiž môže dovoliť zaspávať pri otvorenom okne, čo vám teraz Bez Hmyzu SK opäť dovolí.

Pre majiteľov priemyselných objektov či pivníc ponúkame hliníkovú sieťovinu vhodnú pri ochrane proti hlodavcom. Novinkou sú siete na otváracie dvere. Tá sa v pevnom prevedení stáva najväčším hitom na Slovensku. Vďaka našim profesionálnym pracovníkom vám bude plne slúžiť po celé roky svojej životnosti. Problém nenastáva ani u majiteľov domácich zvierat, keďže vám ponúkame osadenie otvoru do dverovej siete.

 

Rolovacie siete proti hmyzu

Rolovacie sieťky proti hmyzu vám umožníme osadiť na okná klasické či strešné alebo aj na dvere. V prvom prípade ako jediní na Slovensku ponúkame špeciálny systém ISODESIGN. To je známe svojim mechanickým uchytením spodnej lišty, čiže už môžete konečne zabudnúť na večne problematické vodiace lišty. Pri strešných oknách sme prekvapili množstvo zákazníkov. Málokto totiž vie, že aj tento typ otvoru sa dá ochrániť pred hmyzom či alergénmi. Technicky sa táto sieťovina uchytáva do sadrokartónu. Ak máte na strope drevený obklad, nemusíte zúfať. V takom prípade sa použije kefkové tesnenie zdola. Aj keď je naše základné prevedenie biele, vieme vám ho nastriekať podľa vašich predstáv do akejkoľvek farby RAL.

Rolovacie siete na dvere sú vhodným spôsobom ochrany proti hmyzu po zateplení balkónov či iných priestoroch, kde nie je možné uchytenie pántov na pevnej sieťke. Toto riešenie je ideálne aj pri nemožnosti otvárania pevných dverí do priestoru. Úspešne ju môžete použiť aj pod vonkajšie žalúzie či na rolety. Systém sme zdokonalili o ložiská, čo robí Bez Hmyzu SK jedinečnou firmou, keďže to na Slovensku doposiaľ nikto nevyužil. Všetky typy pevných sieti proti hmyzu sme vybavili o špeciálny box, do ktorého ich môžete zrolovať v prípade, ak ich nevyužívate, prípadne si ich takto preniesť do iných priestorov.

Sieťky proti hmyzu – Plisse

Plisse sieťky proti hmyzu sa tiež čím ďalej tým viac dostávajú do povedomia Slovákov. Ich najväčšou výhodou je vysoká variabilita. Pri oknách ich môžete sťahovať rovnakým systémom, ako je tomu pri dverách, čiže zhora nadol ale aj po stranách. Svoje využitie nájdu najmä pri veľkoplošných otvoroch či bezprahových systémoch. Ide o špecifickú ochranu proti hmyzu využiteľnú do šírky dvojsiete (opona) až do štyroch metrov a výšky otvoru až do troch metrov. Veľkú popularitu nadobudli u majiteľov terás či bufetových okien. Hrúbka systému je len 21 milimetrov a aj ju môžete bez problémov uskladniť do boxu.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*