V srdci Argentína, v nose Kolumbia. Dožije sa Diego vôbec konca šampionátu?

28. júna 2018

Božský Diego Maradona nepatrí len medzi najlepších futbalistov histórie, ale aj k tým najkontroverznejším. A práve tá druhá „škatuľka“ sa uňho prejavuje aj v Rusku.

To, čo predvádza Diego Maradona na tohtoročných MS vo futbale teda stojí za to. Teraz sa však nebavíme o jeho futbalových schopnostiach, ale o vyvádzaní na tribúnach počas zápasov jeho milovanej Argentíny. Aj keď božský Diego bojuje so zdravotnými ťažkosťami, šampionát si užíva doslova ako za mladi.

Na jeho lóžu, z ktorej sleduje duely sa často diváci pozerajú s väčším záujmom, ako na aktívnych futbalistov a Diego sa im v tomto svojim správaním vypláca. Posledný utorok toho bolo hojne, od vztýčených prostredníkov, cez šlofík na konci polčasu, až po tanec s usporiadateľkou.

Neostalo to však len pri bulvárnych článkoch. Bývalý argentínsky reprezentant to totiž (s ktovie ale väčšina tuší) poriadne prehnal, jeho telo nával „energie“ nezvládlo a po kolapse skončil v opatere lekárov. Rešpektovaný argentínsky novinár Diego Cora hodinu po zápase na svojom účte na Twitteri informoval o zlom zdravotnom stave argentínskej futbalovej legendy, ktorého mali previezť do nemocnice. Britské médiá následne písali o vážnom stave. Vylúčené neboli ani povestné problémy s drogami, ktoré sa s Maradonom ťahajú už desaťročia.

Maradona samozrejme, tak ako v minulosti, všetky obvinenia rázne odmieta. „Chcem každému povedať, že som v poriadku. Nie som a ani som nebol hospitalizovaný. Počas zápasu s Nigériou ma rozbolel krk a klesol mi tlak. Privolaný lekár mi odporučil, aby som šiel pred druhým polčasom domov. Chcel som zostať, pretože sme riskovali všetko. Ako by som mohol odísť? Posielam bozky všetkým a ďakujem za podporu!“ odkázal na druhý deň ráno verejnosti.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*