V srdci Argentína, v nose Kolumbia. Dožije sa Diego vôbec konca šampionátu?

28. júna 2018

Božský Diego Maradona nepatrí len medzi najlepších futbalistov histórie, ale aj k tým najkontroverznejším. A práve tá druhá „škatuľka“ sa uňho prejavuje aj v Rusku.

To, čo predvádza Diego Maradona na tohtoročných MS vo futbale teda stojí za to. Teraz sa však nebavíme o jeho futbalových schopnostiach, ale o vyvádzaní na tribúnach počas zápasov jeho milovanej Argentíny. Aj keď božský Diego bojuje so zdravotnými ťažkosťami, šampionát si užíva doslova ako za mladi.

Na jeho lóžu, z ktorej sleduje duely sa často diváci pozerajú s väčším záujmom, ako na aktívnych futbalistov a Diego sa im v tomto svojim správaním vypláca. Posledný utorok toho bolo hojne, od vztýčených prostredníkov, cez šlofík na konci polčasu, až po tanec s usporiadateľkou.

Vianočné darčeky, ktorými potešíte každého domáceho majstra a navyše aj ušetríte

Obdarovať známeho na Vianoce nie je vždy tá najľahšia úloha. My sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ktoré potešia každého správneho kutila. Vianoce sú skvelou možnosť...

Neostalo to však len pri bulvárnych článkoch. Bývalý argentínsky reprezentant to totiž (s ktovie ale väčšina tuší) poriadne prehnal, jeho telo nával „energie“ nezvládlo a po kolapse skončil v opatere lekárov. Rešpektovaný argentínsky novinár Diego Cora hodinu po zápase na svojom účte na Twitteri informoval o zlom zdravotnom stave argentínskej futbalovej legendy, ktorého mali previezť do nemocnice. Britské médiá následne písali o vážnom stave. Vylúčené neboli ani povestné problémy s drogami, ktoré sa s Maradonom ťahajú už desaťročia.

Maradona samozrejme, tak ako v minulosti, všetky obvinenia rázne odmieta. „Chcem každému povedať, že som v poriadku. Nie som a ani som nebol hospitalizovaný. Počas zápasu s Nigériou ma rozbolel krk a klesol mi tlak. Privolaný lekár mi odporučil, aby som šiel pred druhým polčasom domov. Chcel som zostať, pretože sme riskovali všetko. Ako by som mohol odísť? Posielam bozky všetkým a ďakujem za podporu!“ odkázal na druhý deň ráno verejnosti.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*