V auguste by sme mali vidieť finišovať aj Petra Sagana!

21. mája 2018

Kvalitné preteky Okolo Poľska budú mať toto jeden z cieľov aj v slovenskom Poprade. Minulý rok ich absolvoval aj Peter Sagan.

Cyklistické preteky Okolo Poľska budú mať v roku 2018 sedem etáp a jedna nich povedie aj slovenským územím s cieľom v Poprade. Konkrétne 6. etapa s výrazne horským charakterom 9. augusta povedie zo Zakopaného do Popradu a bude mať 180 kilometrov. Trasa bude obsahovať tri prémie horského charakteru a etapa vyvrcholí troma okruhmi v Poprade, ktoré budú mať dĺžku 8,6 km.

Preteky Okolo Poľska patria do prestížneho seriálu WorldTour a uskutočnia sa od 4. do 10. augusta 2018. „Štart bude 4. augusta hostiť historické centrum Krakova, horský záver sa odohrá v Tatranskej Bukovine a jej okolí s množstvom atraktívnych stúpaní v srdci Vysokých Tatier. Medzitým čaká na pelotón a fanúšikov veľa zaujímavých šprintérskych či vrchárskych sekcií aj možností na únik,“ píše sa v tlačovej správe organizátorov. Preteky absolvoval v minulej sezóne aj Peter Sagan, ktorému sa podarilo vyhrať prvú etapu. Je pravdepodobné, že sa ich zúčastní aj tento rok.

Stereotyp v posteli? Zmeňte to!

Stereotyp môže narobiť problémy aj tomu najzamilovanejšiemu páru. Niekedy postačí vtipné spodné prádlo alebo sexy dámske tričká, ktoré podnecujú fantáziu. Ak nemáte dlhodobý vzťah alebo sa ner...

 

 

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*