Užite si leto s wellness pobytom v Piešťanoch

27. júna 2021

wellness pobyt v Piešťanoch

Leto je v plnom prúde a ľudia zaneprázdnení a unavení prácou si hľadajú vhodnú krajinu na odpočinok a výlet. Prečo ale cestovať niekoľko tisíc kilometrov za relaxom, ak si ho môžete užiť aj u nás doma.

Stačí si zbaliť malé cestovné kufre a vydať sa vlakom alebo autom na výlet do Piešťan, kde vás čaká veľa zaujímavého.

Prečo práve Piešťany?

Je to jedno z najkrajších a najväčších kúpeľných miest na Slovensku, ktoré ročne navštevujú tisícky zahraničných turistov z celého sveta. Vy prekonávať žiadne veľké vzdialenosti nemusíte, pretože Piešťany sa nachádzajú na západnom Slovensku.

To znamená, že nielen v lete je sú tu ideálne podmienky na dovolenku. Najväčším lákadlom je ale samozrejme veľa prameňov liečivej vody a bahna, vďaka ktorým sú lacné wellness pobyty v Piešťanoch ľuďmi tak obľúbené a vyhľadávané.

Príjemná dovolenka a prostredie

Výhodou tohto mesta sú nielen liečivé pramene, ale aj krásne prostredie. To mestské s množstvom krásnych historických pamiatok a prírodné, plné vysokých zelených stromov v obrovskom parku. Takže okrem vody a bahna vás dá do poriadku aj príroda.

Atmosféra je pokojná, vďaka čomu sú dovolenkové pobyty pre seniorov v Piešťanoch staršou generáciou veľmi obľúbené.

Nezabudnite na prechádzku po kúpeľnom ostrove

Aby ste na tomto meste spoznali to najdôležitejšie, zamierte určite na Kúpeľný ostrov. Tu budete k liečivým prameňom najbližšie. Oko poteší krásna príroda, ktorá je v dokonalej harmónii s človekom  a okolitými stavbami.

Piešťany sú jednoducho nádherné mesto, kde sa môžete osviežiť v liečivej vode a dať do poriadku vďaka atmosfére, ktorá je jedinečná. Tak sa o tom presvedčte a dovolenku si tu užite.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*