Užite si leto s wellness pobytom v Piešťanoch

27. júna 2021

wellness pobyt v Piešťanoch

Leto je v plnom prúde a ľudia zaneprázdnení a unavení prácou si hľadajú vhodnú krajinu na odpočinok a výlet. Prečo ale cestovať niekoľko tisíc kilometrov za relaxom, ak si ho môžete užiť aj u nás doma.

Stačí si zbaliť malé cestovné kufre a vydať sa vlakom alebo autom na výlet do Piešťan, kde vás čaká veľa zaujímavého.

Prečo práve Piešťany?

Je to jedno z najkrajších a najväčších kúpeľných miest na Slovensku, ktoré ročne navštevujú tisícky zahraničných turistov z celého sveta. Vy prekonávať žiadne veľké vzdialenosti nemusíte, pretože Piešťany sa nachádzajú na západnom Slovensku.

To znamená, že nielen v lete je sú tu ideálne podmienky na dovolenku. Najväčším lákadlom je ale samozrejme veľa prameňov liečivej vody a bahna, vďaka ktorým sú lacné wellness pobyty v Piešťanoch ľuďmi tak obľúbené a vyhľadávané.

Medovka je zdraviu prospešná
Ako môžete využiť medovku lekársku vo svojej domácnosti?

Výskyt medovky lekárskej vo vašej záhrade vám môže priniesť veľa možností na to, ako by ste túto bylinku mohli využiť. Určite nemusíte zostať len pri lekárskych a medicínskych účeloch, ale zar...

Príjemná dovolenka a prostredie

Výhodou tohto mesta sú nielen liečivé pramene, ale aj krásne prostredie. To mestské s množstvom krásnych historických pamiatok a prírodné, plné vysokých zelených stromov v obrovskom parku. Takže okrem vody a bahna vás dá do poriadku aj príroda.

Atmosféra je pokojná, vďaka čomu sú dovolenkové pobyty pre seniorov v Piešťanoch staršou generáciou veľmi obľúbené.

Nezabudnite na prechádzku po kúpeľnom ostrove

Aby ste na tomto meste spoznali to najdôležitejšie, zamierte určite na Kúpeľný ostrov. Tu budete k liečivým prameňom najbližšie. Oko poteší krásna príroda, ktorá je v dokonalej harmónii s človekom  a okolitými stavbami.

Piešťany sú jednoducho nádherné mesto, kde sa môžete osviežiť v liečivej vode a dať do poriadku vďaka atmosfére, ktorá je jedinečná. Tak sa o tom presvedčte a dovolenku si tu užite.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*