Úprimná spoveď zlatokopky : Mám všetko po čom túžim a viem si to aj užiť

11. novembra 2018

Chcela by  si chcela aspoň raz do roka k moru, kúpiť si drahší parfum, alebo si zaobstarať tú hriešne drahú kabelku, po ktorej už dlhú dobu prahneš? Iveta ti prezradí, ako sa sama dostala k dovolenkám za státisíce, ku značkovým šatám a luxusnému športiaku, v ktorom si vozí zadok. A čomu presne za toto všetko vďačí? Je to viac než jednoduché, nájdi si mužského, čo vie zarábať!

Ivete sa to podarilo a jej život teraz pripomína rozprávku. Teda aspoň čo sa majetku týka. Ak máš chuť stať sa zlatokopkou a mať pohodový život v luxuse, tak tu máš spoveď Ivety, ktorá by ťa mohla inšpirovať:

Iveta, koľko rokov má tvoj terajší priateľ?

Tomáš oslávil pred tromi mesiacmi  68. narodeniny a musím povedať, že sme si oslavu na Mauríciu naozaj užili. Za pár týždňov odlietame do Cancúnu, kde oslávim svoje dvadsiate piate narodeniny. Zrejme si hovoríte, že musí byť odporné, žiť s mužom, čo je o toľko starší ako ja. Ale opak je pravdou, Tomáš je v najlepšej kondícii a nehovoriac o jeho galantnom prístupe, chová sa ku mne totiž ako k princeznej.

Ako dlho ste spolu a kde ste sa spoznali?

V jari budeme mať dvojročné výročie, zoznámili sme sa na plese jednej nadnárodnej spoločnosti, na ktorý som bola pozvaná. V tej dobe som sa rozišla so svojím priateľom a bola som už pár týždňov single. Tomáš sa do mňa zahľadel a od nášho stretnutia mi nedal pokoj, volal mi, písal mi, posielal mi kvety a ja som sa nakoniec nechala „ukecať“.

Ako na váš vzťah pozerá tvoja rodina a okolie?

Podľa mojej mami som obyčajná prospechárka a podľa otca pobehlica, čo ide po peniazoch. Naši so mnou ukončili styky, teda nikoho blízkeho, okrem Tomáša nemám. Rodina sa za mňa hanbí a nechce mať so mnou vôbec nič spoločné. Keď im ale pošlem peniaze napríklad na Vianoce, alebo k narodeninám, nikdy ich neodmietnu, zato mi zakaždým pípne sms správa, že som sa opäť neozvala a že som lakomá. Tomášove peniaze im podľa všetkého nesmrdia a je v poriadku, keď im ich pošlem, ale inak o nás dvoch nechcú počuť.

Čo ťa na Tomášovi priťahuje?

Nebudem vám nahovárať, že mi imponuje vráskavej telo, jeho hlasné chrápanie a plešinu, to by som vám totiž klamala. Samozrejme najväčším lákadlom pre mňa boli a sú peniaze. Keď má mužský tučné konto, zrazu je vám úplne jedno, ako vyzerá. Prachy sú proste to najmocnejšie afrodiziakum na svete. Vážim si ho ako človeka a mám ho nesmierne rada za to všetko, čo pre mňa robí, ale láska z mojej strany ako taká tam bohužiaľ nie je. S pribúdajúcim vekom jeho sexuálne potreby utíchajú a ja sa už nemusím pretvarovať, ako veľmi po ňom túžim.

Plánuješ rodinu, alebo normálny vzťah s mužom založený na obojstrannej láske?

Nie, ja mať deti nikdy nebudem, za prvé je nechcem a za ďalší som podstúpila sterilizáciu. Nemám sklony k materstvu. Ja sa chcem baviť životom, cestovať, opaľovať sa na karibských plážach a kúpiť si všetko, čo sa mi páči. A čo sa týka lásky, zamilovaná som bola len raz, a ten dotyčný mi zlomil srdce, od tej doby na lásku neverím a luxusu v podobe citov som sa raz a navždy vzdala.

 

Nechýba ti prítomnosť vášnivého a mladého milenca?

Určite nie, pretože v tomto smere som svoje potreby úplne pokryla. Udržujem rýdzo sexuálny vzťah so svojím fitness trénerom, je úžasný, urastený a medzi nami dvoma jednoducho preskočila iskra. S ním má sex naozaj grády a zakaždým sa v jeho náručí cítim nádherne. Vôbec sa mi potom nechce domov.

Musela si si niekedy na niečo šetriť, alebo si zarobiť, či už v zamestnaní, alebo na brigádach?

Nie, všetko, čo som chcela, mi zaplatili muži, s ktorými som mala románik. A naozaj sa za to nehanbím, niektoré ženy sa v zamestnaní môžu strhať, aby zaplatili nájom a mojou prácou je, aby som sa starala o svoju postavu a krásu, ktorá mi zarobí na všetko. Každá z nás má na výber a ja som si proste vybrala to, čo som chcela – luxusný život vydržiavanej paničky. Nezniesla by som pomyslenie, že robím v práci 8 hodín denne, 5 dní v týždni a nemôžem si kúpiť ani obyčajnú kabelku za  5000 eur. Taký život, kde sa všetko točí okolo šetrenia, jednoducho pre mňa nie je.

Aké máš plány na leto?

Čaká nás Mexiko, potom týždenný jazda na súkromnej jachte a nákupy v New Yorku. A čo bude nasledovať ďalej, sa zatiaľ uvidí.

Poradíš našim čitateľkám, ako si môže žena omotať muža okolo prsta?

Nič nezaberá tak skvele ako sex, ak budete chcieť, rada vám dám zopár osvedčených trikov, ako chlapa poblázniť, aby vám nedal pokoj a behal za vami ako mlsný kocúr!

Zdroj:pinterest

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*