Účinné riešenie pre vaše intímne problémy

21. apríla 2019

Nezdravý životný štýl vplýva aj na intímny život. O problémoch v tejto oblasti sa však veľa nehovorí. Napriek tomu, že sa ich výskyt zvyšuje. Na niektoré z nich pritom môžete nájsť jednoduché riešenie.

Problémy s erekciou

Erekcia je stoporenie penisu pri pohlavnom vzrušení. Nedostatočné stoporenie sa v súčasnosti vyskytuje na rozdiel od minulosti aj u mladších ročníkov. Spôsobuje ho nadmerný stres, rýchly a nezdravý životný štýl alebo iné faktory.

U starších mužov môže tieto problémy vyvolať aj pokles mužských hormónov a niektoré choroby. Problémy s erekciou je potrebné riešiť hneď. Odkladanie môže viesť k psychickým problémom a problémom vo vzťahu.

Ako to riešiť?

Dlhšie trvajúce poruchy erekcie patria do rúk odborníkov. Môžete navštíviť psychológa alebo sexuológa. Budete tiež musieť zmeniť životný štýl. Dôležitý je dostatok pohybu, relax a zdravá strava. Ak je to možné, eliminujte stresovú záťaž. Na zlepšenie erekcie nájdete tiež na trhu vhodné výživové doplnky.

Vaginálny zápach je nepríjemný problém
Vaginálny zápach

O zdravý pach vagíny sa treba starať, nenechajte ju smrdieť po skazených rybách. Rozmýšľali ste niekedy nad pachom, ktorý máte tam dole? Nie je to nič neobvyk...

Predčasná ejakulácia

U mladých mužov, alebo aj u starších po dlhšej pauze v sexuálnom živote, môže prísť k predčasnej ejakulácii. Predčasná ejakulácia nastáva, keď k výronu semena dôjde do jednej až dvoch minút po začiatku pohlavného styku. Ak sa predčasná ejakulácia vyskytne ojedinele, nie je potrebné to riešiť. Ak sa však opakuje, ide o sexuálnu disfunkciu.

Ako ďalej?

K predčasnej ejakulácii dochádza z fyzických alebo fyzických dôvodov. Pre riešenie tohto problému je preto potrebné navštíviť odborníka. Najlepšie sexuológa alebo urológa. Ten vám odporučí ďalší postup. Poradí vám tiež vhodné výživové doplnky pre oddialenie ejakulácie.

Vyskúšajte aj screenové rolety

Zlepšiť svoj výkon vám môže pomôcť  aj špeciálne upravené prostredie a navodená atmosféra. O to sa ostarajú aj rolety!

Nové screenové rolety sú novinkou na trhu. Pôvodne sa využívali najmä na väčších presklených plochách a výkladoch, no postupne si našli svoju cestu aj do domácností. Screenové rolety patria medzi exteriérové spôsoby tienenia. Sú odolné voči vplyvom počasia aj voči vetru. Prinášajú efektívne zatienenie pri zachovaní presvetlenia miestnosti. Látka týchto roliet je dierkovaná. Aj po zatiahnutí môžete vidieť von, zvonku však nie je možné vidieť dovnútra, vďaka čomu sa budete cítiť príjemne aj v tej najintímnejšej chvíli.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*