U nás máte Opel skladom – stačí si vybrať model

30. júna 2022

opel-crossland-mah

Chcete sa vyhnúť mimoriadne dlhej dodacej lehote pri kúpe nového auta? Vyskúšajte Opel skladom, ktorý je ideálnym riešením.

Ak si plánujete zadovážiť nové vozidlo, mali by ste sa pripraviť v niektorých prípadoch až na mesiace čakania. My ale máme pre vás riešenie. Nemecká automobilka Opel ponúka pre slovenských zákazníkov svoje najlepšie kúsky aj skladom. Znie to možno neuveriteľne, no dnes si môžete odviesť skvelý nový Opel Astra, Opel Grandland či Opel Crossland a iné modely okamžite po návšteve predajne. Väčšina objednávok sa pri predaji automobilov totiž robí takzvane do výroby. To však neplatí o skladových vozidlách.

A o aké auto vlastne ide? Za skladové môžeme považovať tie, ktoré objedná dealer bez zmluvy so zákazníkom. Vytvorí si tak dôležitú zásobu, po ktorej môže záujemca siahnuť okamžite. Jednoducho povedané, večer si vyberiete pre vás vhodný kúsok a na druhé ráno ho máte v garáži. Mnoho záujemcov odradí predstava, že tieto vozy majú už niečo za sebou. Ide však o predsudky či mylné informácie. Majú totiž najazdených len toľko, koľko je nutné k jeho preprave, testovaniu alebo predvádzania. Dá sa tak povedať, že sa od tých priamo z výrobnej linky vôbec nelíšia.

Hlavným benefitom je už spomenutá maximálna rýchlosť celého nákupu. V dnešnej dobe musíte očakávať minimálne týždne čakania po zadaní požiadaviek na kúpu nového auta. Môže za to napríklad aj nedostatok mikročipov. V prípade, ak sa rozhodnete o skladové vozy, nečakáte ani minútu. Ušetríte aj pri ceste do samotnej fabriky alebo na doprave nového auta. V našom prípade si vyhľadáte svojho dealera, ktorý je k vám najbližšie. Skladové vozidlá Opel ponúkajú široké množstvo modelov automobilky mimoriadnej kvality s rôznou úrovňou pohonu, technologického vybavenia či farebných nástrekov. V neposlednom rade vás prekvapí mimoriadne výhodnejšia cena.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*