Tohtoročný koniec mnohých slávnych seriálov bude oplakávať každý fanúšik

19. marca 2019

Rok 2019 prinesie seriálovým fanúšikom netradičné množstvo veľmi kvalitných kúskov. Treba však dodať, že niekoľko kultových seriálov takisto končí. My sme pre vás vybrali päť z nich, ktoré budú chýbať miliónom fanúšikov po celom svete.

 

Homeland

Po ôsmych rokoch a teda rovnakom počte sérií sa budeme musieť rozlúčiť aj s týmto nositeľom piatich zlatých glóbusov. Skvelý špionážny seriál v sebe ukrýval množstvo kvalitného materiálu. Tvorcovia sa nebáli zabrdnúť do rôznych celosvetových problémoch, o ktorých sa iní báli hovoriť. Informačná vojna v USA či izraelsko – palestínsky problém, aj toto musela vyriešiť špičková no psychicky chorá Carrie Mathison (Claire Danes). Tej dlhé roky pomáhal zarytý ochranca USA Saul Berenson (Mandy Patinkin). Počas celého pôsobenia sa v seriáli vystriedalo množstvo hviezd, spomenúť môžeme napríklad Morenu Baccarin či Damiana Lewisa. Ak vás baví svet tajných služieb nie len v USA a Homeland sa vám nejakým zázrakom doteraz vyhol, určite odporúčame.

Vaginálny zápach je nepríjemný problém
Vaginálny zápach

O zdravý pach vagíny sa treba starať, nenechajte ju smrdieť po skazených rybách. Rozmýšľali ste niekedy nad pachom, ktorý máte tam dole? Nie je to nič neobvyk...

Celý seriál si môžete pozrieť zadarmo na tomto odkaze.

Orange Is A New Black

Jeden z dvojice seriálov, ktorým môžu všetky streamovacie televízie ruky a nohy bozkávať za svoju slávu. V roku 2013 totiž Netflix vyrukoval s komédiou o ženskej väznici, do ktorej sa dostala aj na toto miesto nie veľmi ideálne pripravená Piper Chapman (Taylor Schilling). Prvých päť sérií prekvapili svojim čiernym humorom a vysokou kvalitou celý svet, posledné dve už začali trochu upadať. Aj tak treba poznamenať, že ide o seriál so skvelými hereckými výkonmi. Netflix však sklamal minimálne desiatky miliónov fanúšikov po oznámení, že nasledujúca siedma séria bude posledná. Hercov z Orange is a new black si však zapamätáme naveky a vždy keď ich uvidíme na obrazovke, spájať si ich budeme s určitým životným príbehom väzenkyne či dozorcu.

Celý seriál si môžete pozrieť zadarmo na tomto odkaze.

 

The Big Bang Theory

Pravdepodobne nasledovanejší a najúspešnejší sitcom minimálne posledných desiatich rokov. Teória veľkého tresku prekonala množstvo rekordov. Jedným z nich sú aj prvé štyri priečky najlepšie platených hercov v tomto odvetví za rok 2018 v konkrétnom filme či seriáli. Dvanásť sérií prinieslo veľmi vtipný pohľad na život vedcov, ktorí sa musia vyrovnávať s rôznymi problémami aj v súkromnom živote. Aj tu však prišlo k určitému úpadku. Sami hrdinovia príbehu (Johny Galecki, Kaley CuocoJim Parsons) sa vyjadrili, že hľadať nápady na vtipné situácie je čím ďalej náročnejšie a dvanásť sérií asi aj stačilo. Tak čo, bude vám Sheldon či Penny chýbať?

Celý seriál si môžete pozrieť zadarmo na tomto odkaze.

 

Mr. Robot

Keď Sam Esmail v roku 2015 predstavil svoj seriál o hackerovi, ktorí sa chtiac – nechtiac zamieša medzi osoby, ktoré chcú nastoliť nový svetový rád, vzbudil pozornosť aj tých najväčších kritikov. Skvelý výber zaznamenal aj pri obsadení hlavej postavy Ramim Malekom, ktorý si tu veľmi sľubne odštartoval svoju kariéru. Bohužiaľ dej príbehu má svoj jasný koniec, ktorý príde práve v nasledujúcej štvrtej sérií. Je viac ako pravdepodobné, že sa ešte nejakí režiséri či scenáristi budú týmto príbehom inšpirovať, veď ide podľa mnohých odborníkov o najaktuálnejšiu tému. Aj keď nejde o žiaden kúsok, ktorý patrí do kategórie seriálov vhodných na pokojné zaspatie, nemal by chýbať v záložke každého kvalitného seriálového fanúšika.

Celý seriál si môžete pozrieť zadarmo na tomto odkaze.

 

Game of Thrones

A nakoniec prichádzame k asi najočakávanejšiemu koncu. Práve ôsma séria bude poslednou aj pri slávnej Hre o tróny. Tento seriál vám asi nemusíme veľmi predstavovať. Mnoho z vás totiž ešte pred jeho sledovaním či počas neho siahlo aj po knižnej predlohe od George R.R. Martina. Treba však dodať, že o Game of Thrones neprídeme úplne. Spoločnosť HBO by asi urobilo najmä ekonomickú chybu, ak by o tento klenot prišla úplne. Preto sa rozhodla priniesť na svet zatiaľ bezmenný preqelový seriál, ktorého sa dočkáme budúci rok.

Celý seriál si môžete pozrieť zadarmo na tomto odkaze.

 

V roku 2019 končia aj tieto seriály:

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*