Tieto druhy sexu, by mal vyskúšať každý pár !

30. decembra 2018

Väčšina žien a mužov očakáva od milovania viac než len uspokojenie telesných potrieb. Je to totiž oveľa viac: pôžitok, slasť, kokteil pozitívnych emócií. Ciest, ako k takému vzrušenie dospieť, je neskutočne veľa. Skúsite aj vy tri typy erotického dobrodružstva, ktoré by mal skúsiť každý pár?

Sexuálny vzťah sa môže unaviť, opotrebovať a začať zodpovedať vašim očakávaniam menej ako predtým. Avšak často to nebýva spôsobené tým, že by sa partneri neznášali, ale ťažkosťami v dorozumievania a prostým nedostatkom vedomostí. Väčšina z nás objavenie celého šíreho sveta sexuálnych praktík ešte stále čaká.

Známa austrálska sexuálnej terapeutka a trénerka partnerských vzťahov Jacqueline Hellyer delí sex v rámci dlhodobých vzťahov do troch typov, pričom je vhodné nižšie vymenované druhy striedať.

Jednoduchý sex – krátky a upokojujúci

Nie je to nič nečakaného. Poznáte sa, viete, čo funguje, prežijete pekné chvíle. Žiadne ohňostroje, len jednoduchý, upokojujúci sex.

Zmyselný sex – sladký a hlboký

Zmyselný sex je, keď si urobíte čas, aby ste vytvorili nádhernú atmosféru. Venujete tomu energiu a nápady, chcete druhého potešiť zmyselným a milujúcim spôsobom. Tento druh sexu dvojicu spája. Ide v podstate o prvky tantrického sexu, ktorý v praxi môže viesť k extatickým stavom bytia, ďalej s tým, že pochopiteľne nie každý má na niečo také čas niekoľkokrát týždenne. Na druhú stranu, jednoduchý sex by sa tým zmyselným mal aspoň občas stať. A tak je to správne – stereotyp striedajú „premyslenejšie“ záležitosti.

Pikantný sex – odvážny a spontánny

Pri pikantnom sexe posúvate svoje hranice a robíte veci, ktoré závisia od vašich vlastných túžob. Jeho súčasťou môžu byť sexuálne hračky, erotické hry, striptíz, návšteva obchodu pre dospelých, skúsenosť so swinger klubom. Možnosti sú nekonečné. Majte však na pamäti, že pikantný sex neprichádza sám od seba. Vyžaduje kreativitu

Čo si takto vyhradiť každú prvú sobotu v mesiaci a usporiadať „sexy hody“? Vzťahu to len prospeje! Akurát sa obaja musíte v rámci milostnej „divočiny“ trochu naladiť. Predsa len, spontánnosť z neba nepadá.

Zdroj:pinterest

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*