Termolis na textil už neocenia len firmy

31. augusta 2018

Kvalitný termolis, ktorý vám vytvorí zaujímavú potlač na tričku, čapici, šiltovke či hrnčeku už nie je len otázkou papiernictiev a firiem, ktoré vytvárajú tento doplnkový tovar. Práve naopak!

Zvyšujúca sa kvalita jednotlivých termolisov, ktoré sú na trhu, umožňuje ktorejkoľvek malej spoločnosti, rodinnej firme či podnikateľovi začať vyrábať originálny a nenapodobiteľný tovar.

Možno dokonca povedať, že dostupnému termolisu sa poteší aj súdržná rodina, komunita či živnostník, ktorý chce opakovane vytvárať produkty s charakteristickým obrázkom alebo logom.

Okrem toho dnešné termolisy nevyžadujú zvláštnu obsluhu a prácu s nimi zvládne naozaj ktokoľvek. Termolis je naviac v dobe sociálnych sietí a pretlaku vizuálnej reklamy vynikajúcou investíciou v prípade, že svoj tovar chcete dostať do povedomia širšieho okolia, ktoré žije vo vašom meste a mohlo by váš podnik podporiť záujmom o produkt či služby.

Stereotyp v posteli? Zmeňte to!

Stereotyp môže narobiť problémy aj tomu najzamilovanejšiemu páru. Niekedy postačí vtipné spodné prádlo alebo sexy dámske tričká, ktoré podnecujú fantáziu. Ak nemáte dlhodobý vzťah alebo sa ner...

Výhodou termolisu je jeho dostupnosť

Termolisy na textil sa pohybujú v cene niekoľko sto eur. Výhodou je, že ak už lis na textil vlastníte, stávate sa tvorcom vlastného PR. Verte, či nie, takáto investícia sa vám vráti. A to nielen v podobe zaznamenania okolia, že ponúkate zaujímavý tip tovaru či služieb. Každý zákazník či potencionálny záujemca sa poteší drobnému daru v podobe hrnčeka.

Lisy na potlač textilu nemusia chrliť len tričká s logami firiem. Využiť ich môžete na potlač pamätného topu z teambildingu, spoločného výletu či ako darček pri dni otvorených dverí vo firme. Máločo zahreje srdce zamestnanca tak, ako keď uvidí svojho syna v tričku s logom, kde pracuje jeho otec. Pamätnou udalosťou môže byť aj svadobný deň niektorého člena firmy, vianočný večierok alebo firemné výročie.

Nielen textilné využitie

V prípade, že pri výrobe produktov nejde len o reklamu, ale predávate samotný tlačený produkt, investujte do termotransferoveho 3D lisu, ktorý vytvorí kvalitnú potlač a dizajn samotného trička sa tak zmení na prvotriedny. Jeho výhodou je, že takto môžete vytvárať nielen textil, ale napríklad aj kryty a puzdrá na mobilné telefóny. Takýto produkt je vynikajúcou reklamnou značkou pre firemné účely.

Okrem populárnych telefónnych krytov takto môžete tlačiť obrázky napríklad na puzzle, prívesky, rámiky, ale aj hodiny, taniere, či dokonca dlaždice, pretože výhodou tohto lisu je schopnosť vytvárať pamätný obrázok na akomkoľvek materiáli, ktorý si môžete priniesť aj  z vynikajúceho zájazdu Ligy Majstrov.

Ak máte dobrý nápad a nechcete nechať reklamu na svoju firmu v rukách inej spoločnosti, investícia do termolisu sa stane jednou z najlepších, aké pre PR svojho podnikania urobíte.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*