Takýto je plat Tibora Gašpara!

19. augusta 2018

Tibor Gašpar bol premiérom odvolaný po tom, čo žiadal jeho odstúpenie prezident, opozícia a hlavne desaťtisíce ľudí v uliciach Slovenska. V súčasnosti sa však plne venuje novej práci.

Aj napriek tomu, že po odchode z funkcie prezidenta Policajného zboru tvrdil, že sa bude venovať komunálnej politike, dnes je poradcom ministerky vnútra Denisy Sakovej!
„Od 1.8.2018 je zaradený ako odborník ústavného činiteľa v oblasti legislatívy a v oblasti sociálne vylúčených komunít, čo je problematika, ktorej sa venoval ešte ako prezident Policajného zboru,“ tvrdí rezort.

Hovorca Ministerstva vnútra Petar Lazarov uviedol, že mesačný plat Tibora Gašpara v hrubom je 2030€.  Okrem tejto funkcie na Slovensku, mu prischla aj rovnaká funkcia v Českej republike, kde bude taktiež poradcom ministra vnútra Jana Hamáčka. „Jeho mesačný honorár nepresiahne 10 000 Kč a závisí od počtu odpracovaných hodín,“ uviedla hovorkyňa Klára Pěknicová. V prepočte na eurá je to takmer 390 €.

Dovolenka v každom ročnom období

Ak máte radi prírodu, šport a relax, iste ste už nejednu dovolenku strávili na Slovensku. Naša príroda nás láka mnohými krásnymi zákutiami. Aby ste si váš pobyt užili čo najviac, prinášame...

Na ministerstvo vnútra však mieri aj Robert Krajmer, bývalý šéf protikorupčnej jednotky NAKA. Podľa portálu aktuality.sk bude pracovať v oblasti dopravy. V súčasnosti preveruje majetok jeho ženy Generálna prokuratúra kvôli podozrivým kontaktom na kontroverzných podnikateľov.  

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*