Hokejovou rodinou otriasla strašná správa. Dvadsaťštyriročný profesionálny hokejový brankár sa stal spolu so svojou partnerkou a jej rodinou obeťou streľby žiarlivca. 

Hokejový svet smúti. V rakúskom Kitzbüheli otriasla verejnosťou 5-násobná vražda, ktorá sa odohrala v nedeľu ráno. Jednou z obetí bol aj mladý hokejový brankár domáceho klubu Florian Janny. Ten doplatil na žiarlivosť expriateľa jeho partnerky Nadine, ktorý tento pár chladnokrvne zastrelil spolu s jej rodičmi a bratom.

„V pondelok večer sme sa všetci zišli za účasti odborníkov na krízové situácie a kňaza. Každý smúti inak, ale každý musí dostať priestor, aby sa s udalosťou vyrovnal. Je to stále absolútne nepochopiteľné,” vyhlásil švédsky tréner kitzbühelského klubu Charles Franzén pre zahraničné médiá.

„Florian bol skvelý chlap, ktorý si niečo podobné rozhodne nezaslúžil. Bol to šťastný typ človeka a na tréning vždy prichádzal so smiechom. Na ľade to bol pracovitý brankár, ktorý chcel ísť hore a neustále sa zlepšovať,” dodal Franzén.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *