Staňte sa mrchou ! Muži to proste milujú!

28. augusta 2019

Možno je nasledujúcich pár riadkov práve o vás. Snažíte sa všetkým vyhovieť, byť tou najlepšou matkou, priateľkou, kolegyňou, podriadenú, manželkou a v neposlednom rade milenkou. Napriek tomu si potom pripadáte ako úplný idiot, keď sa vaše dieťa primkne na otecka, ktorý chodí domov z práce neskoro, vaša najlepšia kamarátka sa začne viac baviť s kolegyňou, ktorá ani nevie, kedy má narodeniny a váš partner už sa sťahuje za bokovkou, ktorá mu so svojimi pestovanými nechtíky ani nebude schopná uvariť guláš.

Prečo to tak je? Hovoríte si, ako je svet nespravodlivý? Práve na to, prečo svetu a hlavne mužom vládnu potvory, sa zameriame v tomto článku. Dozviete sa, ako byť „potvorou“, ale v medziach – ako sa naučiť milovať hlavne seba a potom dať lásku druhým. Typické potvory v pravom slova zmysle (teda opačný extrém  gazdinky) tiež zrovna nie sú v kurze a hocikedy nekončí dobre.

Preč s puťkou od platne!

Takto to je zle: Každý deň sa staráte, aby mala vaša drahá polovička nasýtený žalúdok. Chystáte mu desiaty do práce, odkrajujeme mu z toastu kôrku, ktorú predsa toľko neznáša, keď príde domov, má na stole v okamihu teplú večeru, za ktorú by sa ani špičkový kuchár nehanbil. Doma je vždy napečené a víkendy sú v duchu trojchodových obedových menu.

Hry už vyzerajú inak ako v minulosti
Aké inovácie vylepšili zážitky z hrania online hier?

Videohry prešli dlhou cestou, od svojho vzniku v 80. rokoch, ale vďaka úžasnému pokroku v ich technológiách je budúcnosť hrania ešte jasnejšia. A prečo je to tak? Nižšie je zhrnutých niekoľko ...

To je dobre: ​​Nerobte hneď opak a nezanevrite na kuchyňu – to vám potom partner naozaj utečie, len ho naučte, že každý deň nebude navarené, keď vás naštve, dostane leda studený párok, aby si to pamätal. Desiaty do práce? Prečo nie, ale určite nie každý deň – a je snáď malé dieťa, aby ste pre neho robila niečo extra? Časom sa pre neho z týchto milých drobností stane akurát samozrejmosť a nebude ich vnímať. Sadnite si občas len tak na gauč a nekompromisne Prehláste: „Dnes nevarím, je to na tebe.“ Zo začiatku bude možno vyjavený, ale zvykne si a status poslušná puťka bude preč.

dcmi-655

Kašle na vás? Kašlite na neho!

Takto to je zle: Už po tretíkrát tento mesiac zrušil sľubovanú schôdzku kvôli práci, kamarátovi zo strednej a alebo rodine a vy si pritom vôbec nepamätáte, kedy naposledy ste si niekam vyrazili len v dvoch. Na smsky odpovedá sporadicky, zabudol na vaše výročie a vy mu stále píšete a voláte, pokorne ustupujete jeho záujmom a čakáte, kedy si na vás teda konečne urobí čas, máte totiž strach, že keď mu urobíte scénu, vykašle sa na vás a odíde za tou, ktorá jeho potreby bude rešpektovať. Predsa už vám nie je 20, aby ste si mohli dovoliť začínať niekde od nuly..

Toto je správne: Raz zrušil schôdzku? Dobrá, to sa stáva čas od času všetkým. Druhýkrát? Stiahnite sa, majte v zálohe náhradné plán v podobe party s kamarátkami alebo kina s kolegyňou z práce, ukážte mu, že váš program nezávisí len na ňom a viete sa dobre zabaviť aj bez neho. Odplaťte mu rovnakou mincou a zrušte mu schôdzku, aj keď máte práve čas, hrajte sa na nedostupnú. Muži sú dobyvatelia, ďaleko lepšie budú starať „korisť“, o ktorú museli ťažko bojovať, než o lacnú trofej, čo je vždy k dispozícii na zavolanie. Ak svoje snaženie vzdal moc skoro, nebol vás hoden.

 

Urobte zo seba kráľovnú

Takto to je zle: Skôr ste sa možno snažila páčiť, ale on vám predsa hovorí, ako krásna ste bez líčidiel a nerieši vaše domáce kombo tepláky, fľakaté tričko a umastený drdol. Ste predsa doma, akéže cavyky, na upratovanie nie je potreba sa stylovať.

Toto je správne: Nikto hneď nehovorí, že máte stierať schody na ihlách a chodiť spať v zamatovej košieľke. Základom je dať všetkým najavo, že ste krásna sebavedomá žena, ktorá o seba stará a má sa rada, potom vás ešte len bude milovať vaše okolie, najmä partner. Choďte vždy v čistom odeve, občas sa navoňajte len tak, doprajte si relaxačný kúpeľ a zakaždým sa na seba zrkadle usmejte. Ak namietate, že nie ste žiadna prírodná kráska, hľaďte na fotky filmových hviezd bez líčenia – u niektorých to nie je žiadna hitparáda. Už len ale so zdravými čistými vlasy, opatrovaná pleťou a upravenými nechtami Pozdvihnite úroveň svojho vonkajšku o 100%. Dajte občas prednosť zveľaďovaniu seba .

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*