Stačí len 10 minút! Cviky na vnútorné stehná, ktoré vám vytvarujú krásne nohy

27. augusta 2019

Svaly vnútorných stehien sú tvorené 5 hlavnými svalmi, ktoré sú stabilizujúcim faktorom pre vonkajšiu rotáciu vašich kĺbov a pomáhajú priťahovať nohy k sebe, k priamemu stredovému bodu vašeho tela. Ako už bolo spomenuté, tieto svaly sú pripevnené k panve a hrajú kľúčovú úlohu v pružnosti, sú tiež zodpovedné za silu stredu tela.

Pretože stabilizácia stredu tela priamo závisí na silných vnútorných stehnách, ich posilnenie vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky v každom inom výcviku a športoch, ako je napríklad beh.

Dnes Vám prinášame toto 10 minútové video, ktoré sa sústredia na posilnenie a vyrysovanie svalov vnútorných stehien. Cvičenie je vytvorené tak, aby precvičili celé Vaše telo, takže si pripravte podložku a stlačte tlačidlo play na videu a pripravte sa dať svojim nohám poriadne zabrať!

Samolepiace etikety sú hitom
Samolepiace etikety na potraviny

Máte chutné výrobky, ale chceli by ste ich zatraktívniť pre zákazníkov? Alebo potrebujete výrobky niečím oživiť? Reprezentatívny vzhľad produktov a odlíšenie sa od konkurencie môžu dotvoriť atraktívne...

Preveďte okruh 2 krát s minimálnou prestávkou a počas tréningu je tiež dvakrát zaradená chvíľka cardio tréningu, vďaka nej si udržíte správnu tepovú frekvenciu a posilníte svaly vnútorných stehien, zatiaľ čo budete spaľovať tuk.

Zdroj:pinterest

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*