Svaly vnútorných stehien sú tvorené 5 hlavnými svalmi, ktoré sú stabilizujúcim faktorom pre vonkajšiu rotáciu vašich kĺbov a pomáhajú priťahovať nohy k sebe, k priamemu stredovému bodu vašeho tela. Ako už bolo spomenuté, tieto svaly sú pripevnené k panve a hrajú kľúčovú úlohu v pružnosti, sú tiež zodpovedné za silu stredu tela.

Pretože stabilizácia stredu tela priamo závisí na silných vnútorných stehnách, ich posilnenie vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky v každom inom výcviku a športoch, ako je napríklad beh.

Dnes Vám prinášame toto 10 minútové video, ktoré sa sústredia na posilnenie a vyrysovanie svalov vnútorných stehien. Cvičenie je vytvorené tak, aby precvičili celé Vaše telo, takže si pripravte podložku a stlačte tlačidlo play na videu a pripravte sa dať svojim nohám poriadne zabrať!

Preveďte okruh 2 krát s minimálnou prestávkou a počas tréningu je tiež dvakrát zaradená chvíľka cardio tréningu, vďaka nej si udržíte správnu tepovú frekvenciu a posilníte svaly vnútorných stehien, zatiaľ čo budete spaľovať tuk.

Zdroj:pinterest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *