Spálňa, do ktorej sa budete každý večer tešiť

4. októbra 2021

Spálňa podľa vašich predstáv

Domov je miesto, kde trávite spoločné chvíľky s tými, ktorí sú vášmu srdcu najbližší. Je to miesto, kam sa po práci vrátite, kde oddychujete, načerpávate energiu a kde sa s dobrou náladou zobúdzate. Na to, aby ste si každý deň poriadne vyčistili hlavu a zobudili sa s úsmevom na tvári, musí byť aj vaša spálňa oázou pokoja a mali by ste si ju zariadiť tak, aby spĺňala všetky vaše požiadavky.

 

Čistota je pol života

 

Organizovaný chaos je pre mnohých ľudí v poriadku. Avšak, snažte sa mať v spálni upratané a všetkým veciam nájdite svoje miesto. Úložné skrine sú samozrejmosťou v každej miestnosti, tak ich využívajte naplno. Ak vám vaša skriňa nestačí, doplňte ju napríklad o menšiu šuplíkovú komodu, kam môžete uložiť ďalšie veci a navyše získate aj vrchnú úložnú poličku. Určite nájdete dizajnovo príbuzné kusy nábytku, ktoré budú k sebe ladiť.

 

Večerná rutina

 

Keď sa v spálni cítite dobre, aj váš spánok sa posunie k lepšiemu. Čo robíte pre jeho skvalitnenie? Možno máte nastavenú svoju večernú rutinu pred spánkom, keď si prečítate pár strán z knihy, dáte si vitamíny, vypočujete si v slúchadlách vedenú meditáciu alebo kúsok podcastu, prípadne potrebujete na večer šálku čaju. Tieto všetky večerné potrebné veci môžete uložiť na nočné stolíky, ktoré si dáte na obe strany postele. Takže aj vy, aj vaša drahá polovička budete mať svoj vlastný priestor.

 

K tomu, aby ste sa každý večer tešili do svojej spálne, určite prispejú krásne upravené periny. Stačí mať len krásny a štýlový textil do spálne, ktorý si pravidelne vymeníte a užijete si pocit čerstvej voňavej postele.

 

Obložte si čelo postele krásnymi vankúšmi, chráňte svoj matrac chráničom a periny prehozom, aby sa na ne počas dňa zbytočne neprášilo. Práve maličkosti robia celok, dajte si na nich záležať, vytvorte si miesto, ktoré budete milovať a nabije vás pozitívnou energiou každý deň.

 

Zdroj obrázka:

Gaf_Lila / Shutterstock.com

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*