Smutná správa z Česka, spevákovi Josefovi Lauferovi zlyhalo srdce

22. marca 2020

Josef Laufer bojuje o život

80-ročný spevák Josef Laufer podstúpil rutinnú operáciu srdca, počas ktorej mu zlyhalo srdce. Išlo pri tom o rutinnú operáciu.

„Pri operácii kolena mu skolabovalo srdce. Lekárom sa ho podarilo nahodiť, ale museli ho uviesť do umelého spánku,“ uviedol v nedeľu ráno denník Blesk. „Môžem potvrdiť, že Josef Laufer podstúpil v pondelok operáciu srdca, ktorá bola plánovaná. Od jeho dcéry Ester viem, že bol po zákroku uvedený do umelého spánku,“ cituje producenta Divadla Broadway Oldřicha Lichtenberga server super.cz.

Bungalov na kľúč: Najžiadanejší typ rodinného domu?

Rodinný dom typu bungalov si za posledné roky získal neochvejnú pozíciu medzi projektami rodinných domov. Ak sa pozrieme na najpredávanejšie projekty rodinných domov zistíme, že bungalovy tvoria podst...

Ďalšie informácie o zdravotnom stave speváka už médiám neposkytol. Spevák momentálne leží na oddelení akútnej kardiológie pražskej Nemocnice na Homolce. V auguste 2019 oslávil 80. narodeniny, čo mu nezabránilo pracovať v mimoriadne vysokom tempe. Ako píše český Blesk, výraznými zdravotnými problémami spevák nikdy netrpel, v roku 2016 absolvoval výmenu kolenného kĺbu, o rok neskôr tú istú operáciu podstúpil aj s druhým kolenom.

Daj vedieť svojím priateľom

adsence

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*