Slovenský futbalový reprezentačný tréner je nezvestný!

14. mája 2018

Hlavný tréner našich futbalistov sa už neobjavil ani počas finálového zápasu jeho zverencov na Slovakia Cup 2018.

Denník Nový Čas priniesol informáciu, že tréner nášho výberu do 18 rokov je od štvrtka nezvestný. „Tréner mládežníckej futbalovej reprezentácie Milan Malatinský (48) sa vo štvrtok večer, deň pred finále Slovakia Cupu hráčov do 18 rokov, odpojil v Senci od mužstva a dodnes o sebe nepodal žiadnu správu. Od soboty po ňom pátra polícia,” uvádza Nový Čas.

Polícia pátra po nezvestnom mužovi. Dnes počas pátracej akcie policajti spolu s členmi miestneho poľovníckeho združenia prehľadali háje v okolí obce Brestovany (obec kde tréner žil). Nezvestného sa zatiaľ nepodarilo nájsť. Pátranie po ňom naďalej trvá,” povedala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

SFZ potvrdil Novému Času, že týmto tréner Malatinský porušil zmluvu, preto by mal na konci mája v jeho pozícii reprezentačného trénera skončiť.  „Tréner Milan Malatinský porušil podmienky zmluvy so Slovenským futbalovým zväzom, a preto neviedol reprezentáciu do 18 rokov vo finále Slovakia Cupu, ktorý slovenská reprezentácia vyhrala, keď zvíťazila nad Českom 1:0. Zmluva so SFZ sa trénerovi Malatinskému končí 31. mája a o jej predĺžení či nepredĺžení rozhodne Výkonný výbor SFZ na svojom najbližšom zasadnutí,” uvádza stanovisko SFZ.

Milan Malatisnký pôsobil ako hráč v Interi Bratislava, Dukle Banská Bystrica či Spartaku Trnava. Je synovcom legendárneho trénera Antona Malatinského. Na svojom konte má dva štarty v seniorskej reprezentácii.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*