Slovenského futbalového brankára ubil na smrť palicou mladý Róm

19. marca 2019

Šokujúca udalosť otriasla dnes ráno celým Slovenskom. Iba dvadsaťosemročný futbalový brankár zomrel po tom, ako ho palicou ubil mladý recidivista.

Celý incident je o to smutnejší, že dnes už nebohý mladý muž chcel len pomôcť. Futbalový brankár miestneho klubu z Dobšinej Štefan (28) po stretnutí zašiel na pivo s kamarátmi. Do podniku vošiel aj miestny recidivista Ondrej (22), ktorého pustili na slobodu len pred pár dňami. „Medzitým stihol našu krčmu vykradnúť. V sobotu večer chcel pálenku bez platenia. Keď mu kolegyňa povedala, že mu nič nedá a že je záverečná, musel ho von vyprevadiť Štefan,“ uviedla krčmárka Božena.

Následne sa Ondrej vrátil aj s bukovou palicou a zaútočil na Štefana. To všetko videl aj jeho spoluhráč Máriu. Ten dosvedčil, že sa útočník rozbehol ku krčme a pred dverami udrel jeho kamaráta. Následne s útokom neskončil a ďalej ho bil na zemi do nemoty. Košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová potvrdila, že 22-ročného Ondreja obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Čakáte bábätko? Na toto sa treba pripraviť

Príchod nového člena rodiny je vždy radosť. Všetky začiatky ale bývajú ťažké, a ak ide o vaše prvé dieťa môže vás vytrápiť detská kolika aj rastúce zúbky. Na druhej strane vás samozrejme čaká ...

Ondrej podľa nich v sobotu drevenou bukovou metrovicou niekoľkokrát vysokou intenzitou udrel Štefana do hlavy. Mladý muž zraneniam na mieste podľahol. „Policajti útočníka krátko po čine zadržali a umiestnili do cely zaistenia. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov,“ dodala s tým, že Ondrej má toho na konte oveľa  viac – v roku 2014 ho odsúdili za násilnú trestnú činnosť a väzenie opustil v marci tohto roku.

Daj vedieť svojím priateľom

siteelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*