Slovenská sporiteľňa končí s bilboardami. Z vizuálneho smogu radšej vyrobila šmýkačky

7. augusta 2018

Boj proti vizuálnemu smogu vyhlásila prekvapujúco aj Slovenská sporiteľňa. Končí s bilboardami a dokonca z posledného vyrobila šmýkačku na Kuchajde.

Vizuálny smog trápi celé Slovensko. Nie len naše mestá ale dokonca aj Vysoké Tatry sú plné bilboardov, ktoré dokonale ničia pozitívny dojem z našej krásnej krajiny. Proti tomu tak trochu prekvapujúco začala bojovať aj Slovenská sporiteľňa. Tá totiž vyhlásila, že už viac nebude na svoju propagáciu využívať bilboardy. Po skoncovaní s vonkajšou reklamou nájdeš logo Slovenskej sporiteľne len na pobočkách a vo vnútri rôznych komerčných priestorov, kde reklama nijak nenarúša dojem z mesta a krajiny.

To však nie je všetko. Tento na slovenské pomery veľmi pozitívny krok spestrila aj zaujímavým krokom pri poslednom bilboarde, ktorý bol vystavený na Kamennom námestí v Bratislave. Ten totiž po jeho zničení použila na výrobu šmýkačky na Kuchajde….

Historický kalendár: Usvedčenie Al Caponeho či Einsteinov útek do USA. Čím je slávny 17. október?

Dnes má meniny Hedviga. Čo sa udialo 17.10. vo svete či na Slovensku, na to sa pozrieme v historickom kalendári.  Udalosti: 1604 – nemecký astronóm J...

 

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*