Slovenská sporiteľňa končí s bilboardami. Z vizuálneho smogu radšej vyrobila šmýkačky

7. augusta 2018

Boj proti vizuálnemu smogu vyhlásila prekvapujúco aj Slovenská sporiteľňa. Končí s bilboardami a dokonca z posledného vyrobila šmýkačku na Kuchajde.

Vizuálny smog trápi celé Slovensko. Nie len naše mestá ale dokonca aj Vysoké Tatry sú plné bilboardov, ktoré dokonale ničia pozitívny dojem z našej krásnej krajiny. Proti tomu tak trochu prekvapujúco začala bojovať aj Slovenská sporiteľňa. Tá totiž vyhlásila, že už viac nebude na svoju propagáciu využívať bilboardy. Po skoncovaní s vonkajšou reklamou nájdeš logo Slovenskej sporiteľne len na pobočkách a vo vnútri rôznych komerčných priestorov, kde reklama nijak nenarúša dojem z mesta a krajiny.

To však nie je všetko. Tento na slovenské pomery veľmi pozitívny krok spestrila aj zaujímavým krokom pri poslednom bilboarde, ktorý bol vystavený na Kamennom námestí v Bratislave. Ten totiž po jeho zničení použila na výrobu šmýkačky na Kuchajde….

Britská spoločnosť hľadá profesionálneho baliča rôznych druhov cigariet. Poznáte vhodného kandidáta?

Britská spoločnosť CBD sa rozhodla vypátrať človeka, ktorý dokáže ideálne vyšúľať cigaretu pod päť minút, ktorý sa tak stane profesionálom. Práca snov? Asi tak by sa dal...

 

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*