Každý z nás potrebuje z času na čas poriadny odpočinok. Zabudnite na každodenné starosti a navštívte výnimočný domáci hotel Studničky nachádzajúci sa v lone krásnej prírody Slovenského Raja. Čo sú jeho najväčšie lákadlá?

Krásna príroda vôkol vás

Stráviť pár dní v hoteli situovanom priamo v krásnej prírode Slovenského Raja je doslova balzamom na dušu. Načerpajte energiu a oddýchnite si v prostredí, ktoré si vychutnáte už len málokde.

Pravá rodinná pohoda

Hotel Studničky je splneným snom rodiny Alexovcov. Ide totiž o rodinný hotel s ozajstnou dušou. Vychutnajte si vrúcnu a domácku atmosféru, ktorá čaká na každého hosťa. To nepocítite len pri ubytovaní ale aj v reštaurácii s pravou domácou kuchyňou., ktorá ponúka najtradičnejšie slovenské jedlá.

Prežite voľný čas špičkovou lyžovačkou či skvelou turistikou

Len 50 metrov od hotela sa nachádzajú lyžiarske svahy Vernár – Studničky. V stredisku sú 4 lyžiarske vleky pre začiatočníkov aj pokročilých. Celková dĺžka tratí činí 1400 metrov. Vďaka svojej polohe je hotel ideálnym miestom na oddych pre páry aj rodiny s deťmi. Čas môžete vyplniť skvelou turistikou v okolí, ktorá vám dobije energiu a prinesie nezabudnuteľné zážitky.

Kvalitné ubytovanie za príjemné ceny

Pre hostí majú k dispozícii 14 hotelových izieb a apartmánov, v ktorých dokážz ubytovať 40 osôb. Každá izba disponuje krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Izby sú spolu s celým hotelom naplnené príjemnou horskou atmosférou. Ceny vás príjemne prekvapia, keďže je hotel aj pri vyššom štandarde dostupný pre všetky kategórie návštevníkov. Vybrať si môžete z Dvojlôžkovej izby alebo trojlôžkovej štandard s balkónom, izby Premium s alebo bez balkóna (bezbariérový prístup), rodinného apartmánu s balkónom alebo Apartmánu komfort s lodžiou.

Hotel plný prírodnej atmosféry

Hotel sa nachádza v národnom parku Slovenský Raj, v tesnej blízkosti ďalšieho národného parku Nízke Tatry. Majitelia sa rozhodli, že nepôjdu príkladom mnohých majiteľov, ktorí svojimi stavbami nevhodne zasahujú do charakteru krásnej prírody, ktorú na Slovensku máme. Aj samotný interiér hotela korešpoduje s okolitou prírodou. Jeho súčasťou sú najmä drevo a kameň. Vďaka tomu je hotel naplnený príjemnou horskou atmosférou a neuveriteľnou pohodou.

Pravá domáca reštaurácia s pochúťkami ako od babičky

Reštaurácia hotela je ľahko dostupná aj pre lyžiarov priamo zo svahu. Denne ponúka pre návštevníkov hotela či lyžiarskeho strediska Vernár domáce dobroty. Miesto tu nájdu obľúbenci tradičnej slovenskej domácej kuchyne ale aj tých najväčších hladošov. Pre ubytovaných hostí ponúka hotel možnosť polpenzie, ktorá zahŕňa raňajky a večere. Popri tom sú pripravené chutné obedové menu a bar s bohatou ponukou teplých aj studených nápojov, ktorý je vám k dispozícii počas celého dňa. Kapacita reštaurácie je 100 osôb.

Organizovanie nezabudnuteľných či tematických osláv

Hotel Studničky je ideálnym miestom na rodinné oslavy či svadby. Každá jedinečná príležitosť si zaslúži jedinečné miesto. A takým môže byť pre vás práve náš hotel. Intímne prostredie a všade navôkol len krásna príroda. Čo viac si môžete pre vašu spoločenskú akciu priať? Personál hotela sa rád stane súčasťou vašej udalosti a pomôže vám s celou organizáciou. Vie vám pripraviť rôznorodé špeciality počas celého podujatia a v prípade záujmu aj ubytovanie pre vašich hostí. Zaujímavosťou je organizácia rôznych tematických akcií pri príležitosti dôležitých sviatkov, ako je napríklad Veľká noc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *